Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra szakértők láttátok...

Fogyókúra szakértők láttátok már valaha a táplálékpiramist? XD Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 22. 20:58
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
52%

Ehhez régen az emberek a földet szántották, földen dolgoztak, stb


Egy 2011-ben élő embernek nincs szüksége ennyi gabonafélékre, ennyi szénhidrátra.


Ha így étkezel, 2-3 éven belül 120 kg leszel.

2011. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Amúgy kb 15 éves koromig én is kb így étkeztem, me gis lett az eredménye. Kórházba kerültem szívinfarktussal. Később jött a trombózis a lábamba...

Le kellett fogynom, szóval 2 év alatt lefogytam 135 kg-ról 53-ra.

2011. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
Ja és szüleim is így étkeznek, ők is 120-130 kg körül vannak, cukorbetegek mind a ketten, magas a vérnyomásuk, volt már trombózisuk is.
2011. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
nem tom tavaj dietetikán még ezt tanitották :-D xD biztos nem voltak naprakészek :-D -.-" :-D ... arányokról van szó különben is nem db-ra ami ott van. (csak a félreértések miatt)
2011. jún. 22. 21:04
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Kincsem te nem jártál "dietetikára":



"tavaj"

2011. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:

Ezt a táplálékpiramist azok találták ki, akiknek érdeke volt, hogy Amerikában rengeteg gabonából készült terméket lehessen eladni az embereknek. Politika az egész. És sajnos elterjedt az egész világon. Pedig egyáltalán nem egészséges ennyi gabonafélét enni, mint ami a képből következik. Ennél korszerűbb a Myplate:

[link]


És fogyni vágyóknak még ennél is kevesebb gabonaféle ajánlott, mivel a szénhidrát-mennyiségnek alacsonyan kell lennie a fogyáshoz. Tetszik vagy sem, ez az igazság.

2011. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim válasza:

mit gondolok?

állati guszta és ha jól láttam jópár teljes kiőrlésű is volt közte,ami ugye jó!!

+nekem a háziorvosom most adta ugyanezt a kezembe.

2011. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
azis vmi amerikai találmány, de most érted, sok állatot is vágnak, meg sok gabona is van, lehet összeesküvés?? :-D nem hiszem. akkoris aztat mondták ami ott fent van az atyaúristennek.
2011. jún. 22. 21:16
 9/52 anonim ***** válasza:
Ha a piramis aljára a húst és zöldséget tennénk, akkor lenne nagyon egészséges, csak sajnos annyit nem lehetne megtermelni a világon húsból és zöldségből. Még mindig a gabona a legolcsóbb élelmiszer. Ezért propagálják annyira.
2011. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim válasza:
hogy fogytal le 135kg rol 53 ra????? lecci megmondod?;;);;);;);;)
2011. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!