Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 171 cm magas vagyok, és 73...

171 cm magas vagyok, és 73 kg. Mit gondoltok? én rohadt kövérnek érzem magam, legalább 5 kg-t le akarok adni, nagyon gyorsan. Mit tegyek? Valahogy nem megy.

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg néhány megbízható, őszinte ismerősödet, hogy ők milyennek látnak téged. Mert azért az sem mindegy, hogy mondjuk arányosan van-e rajtad az a plusz x kiló, vagy mondjuk csak a combod erős stb.

Néha jó, ha mások szemén keresztül láthatjuk magunkat, mert még az is lehet, hogy kiderül: semmi gond nincs az alakoddal. De ehhez tényleg őszinte, megbízható értékrendű emberek kellenek :)


Amúgy a nagyon gyorsan leadott kilók legalább olyan gyorsan vissza is jönnek sajnos :(

Talán ha nem olyan gyors és drasztikus módszert választasz, mint pl a léböjt meg ehhez hasonló fakír-módszerek, akkor tartósabb eredményt tudnál elérni.

Torna, torna, torna... iktasd ki a szénhidrátokat az étrendedből amennyire csak tudod, rendszeresen és sokszor-de-keveset egyél, lehetőleg estefelé már semmit, ne csábulj el a cukros/szénsavas lötyikre, igyál naponta legalább 3 litert 8ásványvíz, értelmes gyümölcslé, nem túl savas tea stb)

Mozogj sokat, akár spontán is, mondjuk menyomd a lejátszóba a kedvenc cd-det és táncolsz rá, lift helyett lépcsőzz, amikor csak lehet tempósan sétálj autózás helyett.


Én amúgy 172 cm és (jelenleg) 75 kiló vagyok, 6 hónapos a kislányom. Amint teljesen elapad a tejem -sajna hamarosan :( - én is rákapcsolok a rendszeres tornára, és a bikini-szezonra 70-72 kiló leszek, ami a normál súlyom.

Alkattól is függ, én nem tartom magam kövérnek (és a környezetem sem)


sok sikert :)

2009. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

´nekem is 5 kilót kell leadni.

ez az arány ait leírtál, nem túl kövér de nem is túl vékony, szóval szerintem az 5 kiló reális ahogy írtad, még akkor is marad rajtad felesleg, de az már elfér.


èn úgy fogyózom most, már vagy 2 éve nem fogyóztam, elötte mindig, igaz mindig csak pár kiló volt amit leakartam adni.

szóvl úgy csinálom hogy kitüztem 2 hézt kemény diétát csinálok. Csak is zsír és cukormentes vagy kevés zsír kevés cukor terméket eszek. Vettem egy csomó zöldséget azokat csinálom meg kevés csirke mellel. Aztán kevés kalóriás diétás joghurtot veszek. Banánt, gyümölcsöket. Tarottam már egy gyümölcsnapot is. Egy hét után 3 kilót fogytam, még 3-at akarok, mert aztán jön a húsvét, igaz húsvét után is megcsinálom majd (húsvétkor nem fogok zabálni)ezt a két hetes diétát.rövid idö de intenzív, régen is ezzel fogytam pár kilókat. aztán ha végre nem havazna akkor többet járnánk görkorizni is, meg kirándulni, akkor pár óra görkori délután már sokat segít és imádok korizni.

2009. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, sokat segítettek!


Kérlek írd már le nekem azt a 2hetes fogyit, nagyon jónak tűnik, és elég lenne nekem is. Jön a fürdőruha, és úgy érzem, itt a felülés nem sokat segít. :)

2009. márc. 27. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:

öt kilót könnyen leadsz :)

csak higgy magadban. kevesebb csoki, több mozgás

2009. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!