Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogy egyedül nehezebben...

Igaz, hogy egyedül nehezebben megy a fogyás?

Figyelt kérdés
nevetséges hogy törölték az előző kérdésemet amikor hasznos volt és sokan válaszoltak rá!kicsit túl rövid pórázon vagyunk itt tartva!
2011. júl. 4. 12:53
 1/4 anonim válasza:
nekem úgyanúgy megy ha más is fogyókúrázik..xD
2011. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért, mi volt a kérdés?

Amúgy nem igaz. Mindenkin magán múlik. Ha nem tartod be a szabályokat, sem egyedül, sem társaságban nem fogysz. Ha meg betartod, akkor így is, úgy is.

2011. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát pont ez lenne a lényeg, annyiszor próbálkoztam már mindenféle fogyással és mindig elkedvetlenedtem mert nem jött össze és csak soványokkal és kitünő alakkal megáldott emberekkel vagyok körülvéve akiknek hiába mesélném a gondjaimat, nem tudják megérteni mert nem érezhetik át.

a kérdés a következő volt : "mátol fogyáshoz "virtuális lelkitársa", valaki társulna?" és direkt odaírtam hogy nem TÁRSKERESÉS!

2011. júl. 4. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:

ja, az volt?

én válaszoltam, küldtél is mailt, majd írok :)

2011. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!