Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok 1 hónap alatt 10...

Hogy tudok 1 hónap alatt 10 kilót fogyni? (Nem baj ha egészségtelen, csak hatásos legyen) Kioktatást nem kérek. (lány,184 cm 73 kiló)

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

nem vagyok benne biztos hogy bármilyen módszerrel is le lehetne adni 10kg-mot egy hónap alatt önszántadból.

ha nem ennél semmit akkor biztos sikerülne de nagy valószínűséggel a végére éhen halnál, mert olyan 30 napig bírja az ember az éhezést és gondolom nagyon sok kellemetlen pillanattal jár az éhenhalás.

ha akarod próbáld meg az alma-mentes víz kombinációval, úgy talán el lehet lenni, de nem lesz kellemes.

nagy plusz súlyból előfordul hogy 10es lemegy egy hónap alatt, de neked gyakorlatilag fogyni se kellene.

te dolgod.

2011. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz leadni 10 kilót? Szerintem tök sovány vagy :D
2011. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rosszul érzem magam így. 10 kilót ugyse fogok fogyni, de ha azt megcélzom, akkor 5 kg minusz sikerülni fog :)
2011. júl. 4. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én 180 centihez mikor 70 kiló voltam, akkor voltam csontsovány.
2011. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztos alkatfüggő. A másik probléma, hogy bélgyulladás miatt 2 hónapig szteroid alapú gyógyszert szedtem, ami szépen felhízlalt (kerek lett az arcom, tokám nőtt stb) pedig régen vékony alkat voltam.
2011. júl. 4. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!