Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Intenzív tanulás diéta mellett...

Intenzív tanulás diéta mellett? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Segítsetek, mert kétségbe vagyok esve! Aug. végén lesz egy elég komoly vizsgám, és már július közepén neki kell állnom a felkészüléshez. 2 hete csinálom a fogyit és az utóbbi pár napban vettem észre, hogy lassabban forog az agyam, nyilván a drasztikus édesség (csoki, sütemények, pékárukat teljesen mellőztem) megvonás miatt. A kúrát nem szeretném feladni, így is nagyon büszke vagyok magamra, hogy kiiktattam mindenféle nasit, mert amúgy nagy édesség meg chipsrajongó voltam. Nem szeretném se a vizsgát se a fogyókúrámat elszúrni. Mit tehetnék, hogy fogjon az agyam?
2011. júl. 7. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nassolj zöldségeket, natúran, nyersen.

Sárgarépa, káposzta, karalábé, retek, uborka stb., rágd őket jó hosszan, az intenzív rágás egyébként is javítja a vérkeringést. :)

Fogyassz melléjük sok folyadékot, leginkább tiszta vizet, a folyadékbevitel szintén segíti a vérkeringést és javítja a teljesítőképességet. Ihatsz ízesítetlen ginzeng vagy ginkgo biloba teát is, ezek serkentik az agyműködést!

HAJRÁ!

2011. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni.
2011. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lazíts a diétán! A tanulás amúgy is rengeteg kalóriát éget el, ha kicsit többet esze, de tanulsz, attól még fogyni fogsz. Nem egy évfolyamtársam ad le diéta nélkül öt kilókat vizsgaidőszak alatt! Én nem, mert ilyenkor egy csomó édességet eszem, de én sem hízok!
2011. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: az megvan...

Elsőnek köszönöm:)

2011. júl. 7. 11:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi: a 79%-osnak ment...
2011. júl. 7. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!