Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom és megettem 1...

Fogyókúrázom és megettem 1 pár virslit (2 db) és nagyon tele lettem, régen 5-öt is megtudtam enni. Ez jó vagy rossz jel?

Figyelt kérdés
Félek, hogy anorexiás leszek..... :/
2011. júl. 8. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Össze van szűkülve a gyomrod. Ettől lehetsz anorexiás, de nem a testképzavaros jelentésében.

Én is így jártam, fogyó címén egyre kevesebbet ettem. Borzalom, ki van minden csontom, iszonyatosan lefogytam, és mindentől fáj a gyomrom, mert annyira pici. :(

2011. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak a nagy meleg miatt? Nálam is vannak napok (főleg, mikor ilyen hőség van) hogy egész nap nincs étvágyam és egy kis adag kajától is hányingerem lesz. Más napokon meg jó az étvágyam.
2011. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2 elég is ebben a melegben, ha körettel etted. És remélem, hogy azzal etted, mert a virsli mű cumi, hátha legalbább azzal vittél be a szervezetedbe valami értékeset, amit mellé ettél.
2011. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!