Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A dinnye hizlal? Ez most...

A dinnye hizlal? Ez most komoly? :|

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, nem én találtam ki. Én is azt hittem hogy 90% víz és még most is azt hiszem, csak hallottam hogy hizlal. :| meg elvileg a kalória táblázatba is benne van hogy 29kcal van benne..ez igaz??? :( Annyira szeretem a dinnyét. :(
2011. júl. 8. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen igaz! 90%-a lehet hogy víz,de a fennmaradó 10% az tömény gyümölcscukor. És 100g dinnyéből szinte csak egy két falatnyi.
2011. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy hízlal. Na most hogy van 10 dekánként 29 kcal benne, ezen pánikolsz? Sőt még egészséges is a görögdinnye. Amúgy meg feltehetően nem nagy ipari mennyiségeket eszel meg belőle hogy egyáltalán hízlaljon. :D
2011. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
2. vagyok, fogyókúra alatt sokat eszem belőle mert én is nagyon szeretem, és mégsem híztam tóle, eddig már -15 kg-nál tartok. UGy hogy megnyugodhatsz, mert nem hízlal.
2011. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖÖÖÖM. : DDDDDDDDDDDDDD annyiira megnyugodtam. (: Köszönöm mindkettőtöknek. :D <33333
2011. júl. 8. 20:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyit hozzátennék, mert kevesen tudják: a dinnye kitűnő vitaminforrás, hiszen gazdag A, B1, B2, B5, B6 és C-vitaminban; káliumban, kalciumban, magnéziumban, valamint igen magas a foszfor, cink, vas és szelén tartalma is.

A likopin tartalma miatt antioxidáns hatású. Laboratóriumi vizsgálatok alapján kimutatták, hogy a likopin számos szív- és érrendszeri, valamint daganatos megbetegedés megelőzésében lényeges szerepet játszik.

2011. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ááá,most jutott eszembe,hogy van a hűtőben dinnye,megyek enni,ha hízlal,ha nem! :)


26/N

2011. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pont ma olvastam, hogy mennyire ajánlják diéta idején a dinnyét, mert remekül tisztít és méregtelenít, és nem hizlal! Nyugodtan egyél, főleg ilyen nagy melegben, nincs is jobb nála! :)
2011. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :DDDD Amúgy azt nem tudjátok hogy az igaz-e hogy az alma hizlal?? abba meg elv. 30kcal van....:| viszont én egy nap megettem 4-5 db-ot (persze normális kaja mellett) és úgy fogytam le. :| Szóval ez igaz v nem?
2011. júl. 8. 20:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Figyelj... minden hízlal, ha amúgy sz4r az étkezésed. És semmi sem ha meg rendesen figyelsz. Én nyugodtan ettem pl szálkásítás alatt folyamatosan 1-1 csokit. És? Levittem a testzsírszázalékomat 7%-ra, csokival is. De ha a mostani étkezésemet nézem lehet pont elég lenne a dinnyében lévő +kcal ami felfele mozdítaná a mérleget. Nem magával a dinnyével van gond hanem a mennyiséggel. Én röhögve együltő helyembe bevágok egy fél dinnyét, kaja után. Fél dinnye meg már legalább 3kg az meg már kapásból 900kcal.
2011. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 bix ***** válasza:

samurajnál a zöld kéz részemről. :D


kérdező: az almában nem darabonként hanem 100 grammonként van 30 kcal körül

2011. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!