Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan fogyókúra tabletta,...

Van olyan fogyókúra tabletta, amit szoptatás idő alatt is lehet szedni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Éppen ma volt a tévében,hogy egy orvos mondta,hogy ezek a fogyókúrás tabletták nagyon veszélyesek,és semmit nem érnek..Akár bele is lehet halni..(aktívban volt??)

Meglep,hogy ennyire felelőtlen anyuka lennél és képes lennél kétes tablettákat enni,evvel is veszélyeztetve a babád egészségét..Te is tudhatnád,hogy amit eszel,iszol az a tejben is benne lesz..

2011. júl. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Nincs. De ez alap, hogy szoptatás alatt semmilyen gyógyszert sem szedhetsz, csak amit az orvosod felír (és még néha az is előfordul, hogy anyukának muszáj gyógyszert szednie, viszont nem szoptathatja addig a babáját... azaz a tejet lefeji és kiönti). Miért mindenki szoptatás alatt akar lefogyni?


Én a gyerek másfél éves kora után kezdtem (8 hónapig szopott csak), mikor már ő is mozgékony volt, együtt leküzdöttük a kilókat... egészségesen!!

2011. júl. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt ne fogyókúrázz, főleg ne ész nélkül. Sajnos szinte minden kezdő fogyókúrázó belesik abba a hibába, hogy ő még gyorsabban még többet akar fogyni. Ilyenkor elkezd már koplalni, viszont mozogni nem mozog mert azt minek. Ha most elkezdesz fogyókúrázni akkor nem csak a saját testeddel b4szol ki hanem a gyerekedtől is megvonsz olyan tápanyagokat amiket csak egy rendesen étkező szoptatós anya tud biztosítani. Amíg szoptatsz addig viszont el tudsz járni futni/sportolni (nem, nem rubint rékázni meg egyéb ilyen hülyeségek hanem sport, mondjuk tenisz). Megszokod a mozgást (kajálsz rendesen nem diétázol) aztán amint nem szoptatsz tovább elkezdesz diétázni. A sport akkora már meglesz tehát csak a kaja lesz újdonság.
2011. júl. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Szoptatás alatt TILOS a fogyókúra!!!...

Ha kevesebbet eszel, akkor a tejed is kevesebb lesz, ilyenkor nagyon fontos a tápdús ennivaló fogyasztása a kisbabád miatt!...


A legtöbb fogyókúrás tabletta nem veszélyes, szinte mindegyik növényi hatóanyagokból készül, de tudnod kell, hogy ezeknek a fogyasztó hatása a hashajtás, vízhajtás...

Valójában méregtelenítik a szervezetedet, de ha ezeket szoptatáskor szeded, akkor ezek a méreganyagok a tejbe is bekerülnek, amit nem lenne jó, ha megenne a kisbabád!...


Nyugodtan várhatsz a fogyókúrával a szoptatás végéig, nem kell olyan idiótákat majmolni, mint a Rubint Réka...

Amúgy meg a legjobb fogyasztó a SZOPTATÁS!

A babád szopása a méh összehúzódást is elősegíti, ezzel egyre kisebb lesz a hasad, tehát MINÉL TOVÁBB SZOPTASS!...

2011. júl. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
60%

Szerintem sem lehet elöbbre való az alakunk a gyermekeknél.Az azonban tévhit hogy a legjobb fogyókúra a szoptatás.Én a terhesség alatt 10kg-ot híztam,59kg-mal mentem szülni 54kg-mal jöttem haza, majd a szoptatás alatt 5kg-ot híztam.Pedig nem zabáltam ész nélkül, ugyan úgy ettem mint a várandósság alatt.Bár zavart, de fontosabb volt hogy elég és minőségi tejem legyen.Sajnos csak 10hónapos koráig tudtam szoptatni a kislányomat addig egy deka se ment le, de utána szinte azonnal leolvadtak a kilók.

Úgy gondolom a gyerek az első nem mi magunk!!!!!!!!!!!!!!

2011. júl. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább egyél jó sok gyümölcsöt, kevés édeset és zsíros dolgot, igyál sok folyadékot, sétálj sokat a babával, majd szoptatás után visszanyered a régi súlyod, én mindkétszer visszafogytam, sőt még alá is.
2011. júl. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nem akartam felelőtlenül tablettákat szedni,tudom,hogy milyen következményei lenne,de én valami természetes anyagú tablettára gondoltam,a kislányom az életem,fogyózni,ha akarnék se tudnék,szoktam közben tornázni,meg sokat sétálok,de sajnos elkeserít,hogy már mindjárt egy ruhámba sem férek bele.
2011. júl. 11. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!