Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok! Adnátok nekem tanácsok...

Lányok! Adnátok nekem tanácsokat, hogyan lehetne leginkább combból fogyni, illetve feszesíteni és a narancsbőrt csökkenteni?

Figyelt kérdés

Lányok a segítségeteket kérném !!! Az lenne a problémám, hogy nagyon csúnyának és hájasnak találom a combjaimat és emiatt nem is érzem igazán jól magam. Ráadásul összeérnek a combjaim és ebben a nagy melegben különösen kellemetlen tud lenni. Remélem tudtok nekem valami tanácsot adni !!! A tekercselős módszert próbáltátok már? Hatásos avagy sem?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat !!! :)


2011. júl. 12. 13:24
1 2
 1/13 Smartguy86 ***** válasza:

NINCS HELYI FOGYÁS! Fogyni csak egész testről lehet, és csak úgy, ha kevesebbet eszel, mint amennyit elhasználsz energiában. A praktikák csak szemfényvesztésnek jók!


Narancsbőrre nincs gyógymód, a szauna segíthet rajta, vagy a masszázs, de nem fog eltűnni, csak fogyással lehet rajta csökkenteni.

2011. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, hogy csak onnan, elnézést ha rosszul fogalmaztam, csak arra gondoltam, hogy esetleg valami olyan mozgás, ami leginkább a combokat veszi igénybe?
2011. júl. 12. 13:29
 3/13 Smartguy86 ***** válasza:
Futás!
2011. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy a futáson kívül, mivel sajnos a bokáim eléggé tönkre vannak menve így nagyon vigyáznom kell rájuk, valamint sajnos a szívem sem nagyon bírja :(
2011. júl. 12. 13:31
 5/13 Smartguy86 ***** válasza:
Személyi edzővel és orvosi vizsgálattal lehet kardio edzést végezni. Menj el a háziorvoshoz, beszélj vele erről, aztán kérd meg, hogy tanácsoljon valamit. Vannak olyan kardio gépek, amik mérik a pulzusszámot, és akkor figyelheted, hogy mennyire terheli a szívedet. A bokádra is megoldás ez, mert a kardio gépek nem terhelik az izületeket annyira, mint a beton pl.
2011. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sport: úszás, bringázás - az ortopéd orvosod biztos tud valamit ajánlani ;)
2011. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
és a kardiológusoddal is ;)
2011. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Smartguy86 ***** válasza:

Azért van egy olyan sejtésem, hogy a kérdezőnek a szívével semmi problémája nincs, csak a túlsúlyából adódik, hogy megugrik a pulzusa egy kis futás miatt. Az ízületi dolgot el tudom hinni, ha régóta van túlsúlya.


Hacsak nem diagnosztizáltak nálad súlyos billentyűhibát, aorta rendellenességet, vagy más szívbetegséget, ami tényleg megakadályoz abban, hogy megemelt pulzussal edzél, akkor az csak rajtad múlik, hogy mennyire vagy kitartó. Egy megfelelő edzővel és egy pulzusmérős kardio-géppel be lehet lőni a megfelelő zsírégető pulzusszámot úgy, hogy még ne érezz légszomjat, és bírd az edzést!

2011. júl. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szívzörejem és szívritmuszavaróm van. A bokáim pedig, szintén nem a túlsúly miatt vannak tönkremenve. A jobb bokámat műtötték csontos bokaszalagszakadással, a bal bokám pedig elrepedt. Azóta alig volt olyan évem, hogy ne került volna úrja gipszbe valamelyik lábam és állandóan orvostól orvoshoz járok, mert elég erős fájdalmaim szoktak lenni, de eddig egyik sem tudodd semmi újjal szolgálni.
2011. júl. 13. 09:40
 10/13 Smartguy86 ***** válasza:
Kiegyensúlyozott diétával is fogyhatsz, de sokkal hatékonyabb a sporttal egybekötni. Azért megpróbálhatod, de ne hirtelen csökkentsd le az ételt, hanem fogokzatosan. Fogyassz sok olyan szénhidrátot, amit nehéz megemészteni, pl: zabpehely, rozskenyér. Így nem leszel éhes sokáig, viszont nem is viszel be túl sok hízlaló szénhidrátot. A cukrokat kerüld, ahogy a csokit, üdítőt, sós chipset, kávét, cigarettát is.
2011. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!