Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok! Adnátok nekem tanácsok...

Lányok! Adnátok nekem tanácsokat, hogyan lehetne leginkább combból fogyni, illetve feszesíteni és a narancsbőrt csökkenteni?

Figyelt kérdés

Lányok a segítségeteket kérném !!! Az lenne a problémám, hogy nagyon csúnyának és hájasnak találom a combjaimat és emiatt nem is érzem igazán jól magam. Ráadásul összeérnek a combjaim és ebben a nagy melegben különösen kellemetlen tud lenni. Remélem tudtok nekem valami tanácsot adni !!! A tekercselős módszert próbáltátok már? Hatásos avagy sem?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat !!! :)


2011. júl. 12. 13:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerencsére mostmár nem eszek olyan sokat. Rengeteg gyümölcsöt, zöldséget eszek. Sok zöldteát iszom. Nem dohányzom. Kávét is csak tejes kávét iszom, de egy héten max 2-szer. Csokit és chipset is ritkán eszek.
2011. júl. 13. 09:54
 12/13 anonim válasza:
Én is combról próbáltam meg fogyni egy kicsit az étkezésemen nem nagyon változtattam mert nem is tudtam. Taposógéppel szobabiciklivel illetve Rubint Réka combformálós részével próbáltam meg. Valamennyire sikerült is és még izmosodott is próbáld ki :D
2011. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egy héten körülbelül mennyit edzettél? Mennyi ideig csináltad? :)
2011. júl. 14. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!