Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami hatékony fogyókúra...

Van valami hatékony fogyókúra amivel 1 hónap alatt tudnék úgy 10 kilót fogyni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 16:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én Level-diétával fogytam majdnem annyit, de nem diétáztam végig a hónapot. Kemény, de hatásos.
2011. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 bix ***** válasza:

"Én Level-diétával fogytam majdnem annyit, de nem diétáztam végig a hónapot. Kemény, de hatásos."


csak az nem csak zsír volt az a baj... tudod hogy az izom nehezebb mint a zsír ugye? mindent a fogyásért, kit érdekel honnan, csak kevesebbet mutasson a mérleg...


[link]


szánalom a köbön, eszem megáll hogy ezt valaki le merte írni...

2011. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nincs szükségem szánalomra, és tudom, hogy az izom nehezebb a zsírnál, de, ha gyorsan kell sokat valamilyen okból, akkor megteszi. Szerintem. Egy szóval sem említettem, hogy egészséges. Bár nekem nem lett semmi bajom tőle.
2011. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 bix ***** válasza:

"Nincs szükségem szánalomra, és tudom, hogy az izom nehezebb a zsírnál, de, ha gyorsan kell sokat valamilyen okból, akkor megteszi."


pedig szánom azokat az embereket akik képesek a hiúság, a lustaság, és az eszetlenség oltárán izmot áldozni. zsír nem sokkal lesz kevesebb, de izmot jelentős mértékben tudsz bontani ezzel a diétával. kit érdekel hogy pl a szív is izom. ugyanmár. leépül az izom, nem tudod terhelni később hatékonyan, így normális mozgásra alkalmatlanok lesznek egy jó darabig. mozgás nélkül meg nincs fogyás. nem az utolsó hónapban kell kapkodni, hanem időben belefogni...


vagy szerinted tényleg belefér hogy 10 kilóból 6-7 kiló víz bélsár és jelentős mértékben izom veszteség mellett egy hónap alatt leadhatsz 2-3 kiló zsírt? a végén meg nem feszes és csinos leszel hanem lötyögős és puha? megéri? neked igeg... innentől nincs miről beszélnünk.


ezért mondtam. mindent a fogyásért. nem érdekel honnan fogysz, nem érdekel hogy később ennek milyen következményei lehetnek akár, semmi. csak hogy lefele mozogjon a mérleg. bármi áron...

2011. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!