Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam hogy...

Hogyan vegyem rá magam hogy elkezdjem?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos vagyok de agyban megvagyok kattanva annyira szeretem az ételt. amikor megyek az utcán pihegek szuszogok, melegem van, fájnak a lábaim, mégis azon jár az eszem hogy ha hazamegyek miből mennyit fogok enni. Hát ez minden csak nem normális épelméjű viselkedés! Olyan vagyok már lassan mint egy mazoista. Tudom hogy sz*r dolgokat eszek, tudom hogy már így is fáj mindenem, tudom hogy leakarok fogyni, hogy ezt nem akarom, de mégis ott ülök és eszek addig, amíg nem lesz tele a hasam. erről hogy álljak le? Mit csináljak? Ez már nem állapot.
2009. ápr. 5. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
vegyél fel egy nacit amit nyáron hordani akarsz és nem jó..én 3 hónap alatt fogytam 10 kilót..most néztem a halásznacijaimat és annyira jó..hogy nyárra mind jó lessz:) és van ami már nagyis
2009. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretek nagyon enni, de elhatároztam magam és már 1.5hónap alatt fogytam 12kg-ból 6ot:) Elkezdeni nagyon nehéz, ez sajna így van, az első két hét a legszörnyűbb, de utána lemegy 1-2kiló és egyből jó érzés, és ez ösztönöz. Próbálgatom a régi ruháimat, amikbe bele kell majd férnem még -6 kilóval:) már csak kicsit szoros:) Arra gondolj, hogy mindjárt itt a nyár, jó alakot szeretnél, meg hogy egészségi problémáid se legyenek, fogyni kell!! Tartsd mindig észbe, figyeld meg, ha lemegy egy két kiló, mindjárt jobban érzed magad és akarod még a fogyit:) (én így vagyok vele:) ) Egyébként hány kiló plussz van rajtad? Mennyit szeretnél fogyni?
2009. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok!De tegnap kaptam egy bicajt,és ma már egész nap bicajoztam,és egy kicsit kevesebbet ettem:)Nagyon nehéz elkezdeni..tudom..nem tudom nekem sikerülhet-E??
2009. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán akarod és törekszel is rá, akkor sikerülni fog! KITARTÁST!
2009. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát... nagyjából, ha normális testsúlyt szeretnék akkor 40 kilót! Szóval van miből! Mától nagyon elhatároztam magam, és remélem lesz eredménye :(
2009. ápr. 6. 09:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék fogyózni, de nekem se megy.. Nincs kedved "együtt" csinálni? :)
2009. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hogy telik a nap? Mit ettél ma? Jó fogyit!!
2009. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2010. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!