Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnek fogyni, Mit...

Le szeretnek fogyni, Mit tegyek? Hogyan szanjam el magam a fogyokurara? Milyen motivummal? Milyen fogyokura lenne jo? Tornaszni szoktam mostanaba naponta fel orat is:D De az nem eleg onmagaban mert sokat eszek milyen fogyokurat ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Mindenkitol csak azt hallom"le kene fogyni kicsit" es ez mar nagyon aggaszto egy ido utan, megprobaltam mar sokmindent de egyszeruen nem sikerul elerni semmilyen eredmenyt,mar nem megy igy tovabb..rovid ido alatt szep eredmeny...valami ilyesmit ...:((:((:((
2011. júl. 26. 16:28
1 2
 1/11 bix ***** válasza:
100%

"rovid ido alatt szep eredmeny"

aha. gyorsan olcsón, hatékonyan, egészségesen?

a válasz sehogy.


kiszámolod mennyi a kalória igényed, pl itt [link]


aztán összeállítasz magadnak kaját mindenhol fel van írva mennyi az annyi, a többire meg kcal.hu vagy bármi más oldal, van pár belőlük.


és elkezdesz valamit sportolni. keress rá az első 5 km-em-re pl googliban, vagy bármi más, függ attól hány kiló vagy, ha sok a túlsúly 90-100+ akkor szobabicó, minden másra meg egy futócipő. amennyi megy az elején aztán 1 órára told ki az edzést.


mivel motiváld magad? jaaaaaa... ha nem akarod igazán akkor soha nem fog menni. ha neked jó ez ahogy van. azért nem sikerül mert te belül nem érzed hogy ezen változtatni akarsz... ha megvan az elhatározás és tudsz érte küzdeni akkor szép eredményeket lehet elérni hosszú távon is. rövid távban nem is érdemes gondolkozni...

2011. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A kérdésedben érthetetlen illetve értelmetlen dolgok vannak... Csak hogy tisztázzuk: Mi jelent az, hogy 'Milyen motivummal?' tudod, mi a szó jelentése?! nem... akkor néd meg a szótárban! Gondolom,te a motivációra gondoltál... hát igen, ha nincs meg az a bizonyos 'kattanás', akkor úgysem fog menni... vagyis ha így állsz hozzá, hogy ide írogatsz, nem fog menni... a motivációdnak meg kell lennie, legyen az egy kihízott nadrág/ egyegy beszólás kedves ismerősöktől. A méreteidre is kíváncsiak lennénk, az is lehet, hogy nem kell fogynod, szimplán csak sportolnod, feszesedned. Egyébként ne más által összeállított diétát kövess. A legfontosabb, hogy az neked jó legyen. A lényeg, hogy délelőtt fogyassz szénhidrátot, délután vegyesen fehérjével, vacsira pedig fehérjét. Sokszor egyél keveset, és igyál nagyon nagyon sokat. Fogyassz sok friss gyümölcsöt és zöldséget. És ne csábulj el egy-egy finom kajcsi láttán! :)

Ja igen, a másik: Mi az, hogy szoktál tornászni?? Nem csak simán tornázni??? Mert ha tornászol, nem hiszem, hogy napi fél órát edzel... :) Egyébként fuss/ ússz/ bicajozz a szabadban! Végezz olyan sportot, amit szívesen, örömmel csinálsz. Ha rövid idő alatt szeretnél fogyni, akkor a fogyókúra után egy rövid idővel vissza is hízod azt a rövid idő alatt leadott sok-sok kilót! Ha tuti sikert szeretnél, lassan csináld, de biztosan!

Sok sikert! :)

2011. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
(masodik valaszlonak)igen igazad van ...rosszul fogalmaztam:D es koszi a valaszodat...segitsegedet! irtad,hogy "És ne csábulj el egy-egy finom kajcsi láttán!"....sajnos ezt megis mindig megjarom,es utana szidom magam meg minden,de mar annak mindegy! ami meg a tornaszast illeti naponta 30-40 percet,mikor ugy van kedvem meg idom tobbet is szoktam(szobabicikli,rubint reka videoi...)szaladnimeg csak neha..nagyon ritkan! jah es 16 eves vagyok es 1.70 cm es 66 kg.:)
2011. júl. 26. 18:31
 4/11 A kérdező kommentje:

bix valasza:

koszonom szepen!ugy fogok tenni ahogy tanacsoltad!

remelem eredmenyes lesz!koszi megegyszer es ha meg lenne egy ket jo tanacsod,orvendenek ha megosztanad velem!sokat segitesz:)

2011. júl. 26. 19:05
 5/11 A kérdező kommentje:
Jah es megvalami...ugy szeptemberig,suli kezdesig szeretnek valami latvanyosabb eredmenyt!ennyi ido alatt lehetne?
2011. júl. 26. 19:09
 6/11 bix ***** válasza:

heti 0.5 1 kiló között tudsz hozni általában, függ hogy mennyi az edzés, milyen a kaja, és hogy mennyi a túlsúly. ha kevés akkor nehezebb sajnos...


állj neki, és meglátod. ha azt mondom hogy nem akkor el se kezded? akkormeg?:)

2011. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat mindenkepp elkezdem! es egyenlore 5-6 kilot szeretnek leadni de ha lehetseges akkor 10 kg-ot szeretnek fogyni!a legnagyobb ellensegem a derekam...nagyon szeles vagyis olyan mint egy korte :D fennt vekonyabb,es hirtelen nagyon szeles nem is tudom elmagyarazni ...azt gondolom csak tornaval lehetne eltuntetni! ugye?(bocs hogy ennyit kerdezek de sokat tudsz segiteni nekem ...ahogy latom ertessz ehhez:D )
2011. júl. 26. 19:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az alkatod genetikailag olyan, szépíteni, fogyni, feszesíteni lehet rajta, de az alkatodat sajnos nem formálhatod. Viszont ha tornázol, bicajozol, szépen megformálhatod vele. Persze ez sem lesz eredményes egészséges táplálkozás nélkül.

Azt, hogy ne csábulj el, úgy értettem, hogy ne csábulj el! :D Tapasztalatból mondom, eddig énis 20000000x kezdtem fogyizni, és már első napon este valami fincsi kaja láttán "falási rohamom volt", bezabáltam egy jó nagy tányérral az adott kajából... Na ennyit a kitartásomról. Azt mondom, ha tudod magad türtőztetni, akkor ehetsz bármit, csak tudd, hogy mennyit. És mozogj sokat!

2. válaszoló voltam! :)

2011. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez a "falási roham"ismeros :D:D:D:D Hat mindent meg fogok tenni hogy legyen eredmeny...mert mar nem jo ez igy:D amugy Rubint Reka dvd-jere tornaszok...az hatasos?
2011. júl. 27. 19:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Én Norbiéra szoktam, duurván megizzaszt... nem mondom, nem vagyok egy izzadós típus.. vicces, hogy amikor csinálod, nem lihegsz, hanem egyszerűen csak izzadsz. :D Tök jó érzés, mikor folyik rólad a víz, szó szerint. :) Egyébként Réka is tuti hatásos. Én is csináltam rá, de az inkább akkor jó, amikor már leadtad a felesleges kilókat, és alakot szeretnél formálni.
2011. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!