Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?...

Szerintetek kövér vagyok? Vagyis kéne fogynom ugye? 16/L

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 28. 23:21
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
nem de elvileg aki már elérte a testmagasságát annak annyinak kell lenni amennyi a magasságából adódik biosz tanár mondta de h.így van-e nem tudom azért mondtam h.elvileg én így hallottam..
2011. júl. 29. 00:01
 22/37 anonim válasza:
ne vagy kövér de ha szeretnél ennél egy picikét karcsúbb lenni (de ne vidd túlzásba mert jó alakod van)táplálkozz egészségesen és sportolj, de ahogy mondtad nem szeretsz. hívd el egy két barátnődet hogy próbáljatok ki együtt valami sportot vagy csak menjetek el hetente párszor futni ha együtt csináljátok úgy jó lesz :D
2011. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
köszönöm megpróbálom apu ezt már felvetette h.menjek vele..kipróbálom h.ugy milyen lesz majd meglátom..:)
2011. júl. 29. 00:05
 24/37 anonim ***** válasza:
Ez a súlydolog butaság, mert én 171 cm vok, és 54 kiló, hogy néznék ki 71 kilóval??? Ez nem igaz :D Ne aggódj nagyon a súlyod miatt, mert nem a kilók számítanak, hanem h ne legyél hájas, és a kép alapján nem vagy.
2011. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
hát köszi de azt nem tagadhatom h.van egy kis úszógumim..:$
2011. júl. 29. 00:06
 26/37 anonim ***** válasza:

én őszinte leszek, nem látszik rajtad hogy kövér lennél, mert szép jó alakod van.

de a 156vm-hez nekem soknak tűnik a 60.

mert van egy rokonom aki 160 cm és 52 kg, és nem anorexiás.

2011. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Szerintem a "-4"-nél többet mond a BMI index.

[link]

Persze egy dolog hogy mit mondunk mi, esetleg valami elterjedt számítási mód, főként az számít te mit látsz a tükörben. És ha kövérnek látod magadat, akkor úgyis fogyni akarsz, egészen addig, amíg majd féltéglákat kell tenni a zsebeidbe, hogy ne vigyen el a szél. :)

2011. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
addig azért énse szeretnék lefogyni..
2011. júl. 29. 00:09
 29/37 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj az alakoddal vagy lehet hogy a kép túl jó. Én 163 cm vagyok és 54 kg. Egyik oldalon meg lehetett nézni a testömegindexemet,nekem azt írta hogy ez normális,nem vagyok se túl kövér,se túl sovány.

Szerintem nem azzal van baj hogy kövér vagy,inkább az hogy nem sportolsz és nincs rajtad izom. Néha járj el futni vagy tölts le tornavideókat és csináld azt.

2011. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom..:)
2011. júl. 29. 00:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!