Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 Cm vagyok. 15Éves. És 83...

165 Cm vagyok. 15Éves. És 83 Kilogram. Ez normális? Mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja,hogy nem látni meg rajtam.Sokszor érzem énis úgy,hogy nem látni meg rajtam.De inkább bő polókat,nadrágokat hordok..Szeretnék szebben öltözködni,de a súlyom miatt nem bírok :\'(
2009. ápr. 7. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

20 kilót kellene fogynod. ès biztos lehetsz benne hogy meglátszik rajtad, aki azt mondja hogy nem az hazudik.


ès még valamit elárulok, túlsúlyos vagy, és a szivet tüdödet ez rettentöen megterheli.


ha 20 kilót lefogysz is 63 kiló leszel csak. az már elfogadható súly, de nem leszel nádszál vékony.


tüzz ki kisebb célt, pl hogy 70 kilóra fogysz le elöször, és ha az megvan akkor még 5 kilót. Ehez mozognod és étrendet kell változtatnod.


De 83 kiló egy felnött embernek is sok, egy gyereknél meg rettentö sok.

2009. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg megterhelő. De újabb kutatások szerint az almaalkat veszélyes, amikor a has körül rakodik le a felesleg nagyobb része.
2009. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
83%

én 19 éves vagyok 170 centi jelenleg 84-85 kiló, de tudom nekem max 70 kilónak kéne lennem. eddig fogytam több mint 14 kilót, ha érdekel hogyan írj privátban

19/L

2009. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Sőt,akár 25öt is leadhatnál. Ha most nem teszed meg késobb nehezebb lesz,vagy ha most nincs akaratod hozzá akkor késobb meg plane. És most még a bőröd is jobban regeneralodik,késobb csíkos meg nyúlott,lógos lenne. A fiúkkal is könnyebb dolgod lenne ha lefogynal.
2009. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Most lany vagy fiu vagy?!

ha lany akkor 65 kilo kene legyel ha fiu 70 :)

de ha te igy erzed njol magad nyugodtam oltotkodhetsz most is csinosabban..

ha meg teged zavar vagy az hogy netan masok beszolnak akkor irany a konditerem..

sok sikert a fogyihoz !!

2009. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

az nem írta, hogy fiu vagy lány.. ha lány akkor tényleg fogynia kellene, ha fiu akkor nem sokat

lány esetén olyan 20kg lenne a jó fogyás

fiu esetén 13-15kg..

2009. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!