Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miből mennyit kell bevinni a...

Miből mennyit kell bevinni a szervezetbe, ha csak 2-3 kilót fogynék hasról? 17/L

Figyelt kérdés

Úgy értem mennyi kalória szénhidrát zsír stb a napi javasolt mennyiség. Nem vagyok túlsúlyos, csak szebb alakot szeretnék. Mit sportoljak mellette?

Igaz, hogy este 6 után nem szabad enni?

Nem drasztikus diétára gondoltam, egyértelmű..Inkább csak óvatos étkezésre, csak nem tudom mi hízlal és mi segít a fogyásban.


2011. aug. 2. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne kilóba, centibe akarj fogyni. Olyan nincs hogy fogyás, szálkásodás combról, hasról stb.. csak zsrveszteség van. Olyant viszont tudsz csinálni hogy fogysz zsírból és az adott testrészed izmait feszesíted, formálod.

Alacsony szénhidrát tartalmú étrend, persze kevés zsír, magas fehérje. Ne egyél magyarul kenyeret, kolbászt, krumplit, rizst, kukoricát. Egyél sok zöldséget, uborka, paprika, cukkini, gomba, hagyma stb. meg halat, csirkehúst, pulykamellet. Ha edzel 30 perc futással/biciklizéssel kezdj, amjd utánna végezz hasüléseket, lábemeléseket stb. Ajánlom Rubint Réka tornáit, amit le lehet 20 perces blokkokra bontani.

Jah, az első időben lehet hogy a súlyod nem változik, de a centi a lényeg. a ZSÍR IZOMMÁ ALAKUL, ILLETve eltűnik rólad ;)

2011. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2011. aug. 4. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!