Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalóriaszámolásnál mennyire...

Kalóriaszámolásnál mennyire lehet alapul venni a kalóriatáblázatok adatait? Mennyire valósak vagy csak átlag?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyságrendileg jó.

Mint ahogy azt is csak kb. tudod kiszámolni, hogy neked hány kalóriára van szükséged.

2011. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert eddig csak ez alapján számoltam.Most borsófőzeléket csináltam és gondoltam utánaszámolok,mert kicsit soknak tünt.Míg az egyik oldalon 380kcal 100g.addig nekem 170kcal.Tehát olaj,liszt,tej,borsó mindennel együtt.AZ egész kb 300g,és 510 kcal.
2011. aug. 2. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan táblázat, ahol egy adagra és nem 100g-ra vonatkozik az adat. Egy adag főzelék pedig 20-25 dkg.
2011. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom,de direkt megnéztem és 100g volt,na mindegy jobban járok ha utánaszámolok mindennek.Azért köszönöm!
2011. aug. 2. 14:47
 5/5 bix ***** válasza:
kalória táblázat csak akkor kell ha a csomagoláson nincs fent hogy mennyi az annyi. nézz végig bárhol borsókonzerveket. két ugyanolyat nem találsz... dobozon rajta van, számolj azzal. a maradékra meg jó a netes is nagyságrendileg.
2011. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!