Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki nagy súlyfeleslegtől...

Aki nagy súlyfeleslegtől szabadult meg, annak miben változott meg az élete?

Figyelt kérdés

Pl magabiztosabb lett stb...?

Azt is írjátok le legyszives, hogy milyen nemű, és hány éves vagy. + hogy mennyit fogytál.


2011. aug. 3. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én magabiztosabb lettem, mert már nem kell arra figyelnem hogy a nagy hasam kinyomja a pólomat.

1 év alatt 25kg-ot fogytam

24f



jah meg nem izzadok annyira

2011. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

18 éves lány vagyok és 17 kg fogytam kb. 1 év alatt.


Nos, jobban érzem magam a bőrömben, de még nem vagyok elégedett magammal (olyan 6 kg szeretnék leadni). Régen mindig takargattam magam ,volt, hogy 30 fokban is pulcsi volt rajtam, ami utólag nézve jó nagy hülyeség volt.


Tehát valamivel nagyobb lett az önbizalmam, jobban érzem magam a bőrömben, nem takargatom magam, de azért odafigyelek arra, hogy mi előnyös és mi előnytelen az öltözködés terén (pl. passzos felsőket egyáltalán nem hordok).

2011. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a legfontosabb változás hogy sokkal magabiztosabb lettem, sokkal nyitottabb. hordhatok divatos ruhákat hiszen jól állnak, most már az a gondom, hogy még a legkisebb méret is néha nagy és lötyög :S életmódváltással fogytam ,tehát nem híztam vissza egy grammot sem, sokkal energetikusabb vagyok,régen volt hogy ebéd után (miután jól teleettem magam) még le is feküdtem aludni, na ilyen sosem fordul már elő. az arcbőröm szebb lett, és a narancsbőröm is minimalizálódott. a legtöbb pasinak bejövök, általában megnéznek az utcán, szóval sokkal népszerűbb lettem.
2011. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Én fél év alatt fogytam 26 kilót. Ennek már 3 éve, és a súlyomat azóta is sikerült megtartanom. Jobban érzem magam a bőrömben, végre olyan ruhákat vehetek fel, amik tetszenek, így nem utálom annyira a vásárlás folyamatát, mint anno és ami a legjobb, hogy már barátom is van :)


L/21

2011. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De jó ezeket olvasni :) .

Én eddig 15 kilót fogytam, és még 7-8 kg hátra van.

Sajna eddig még nem látom a változást, csak azon hogy a régi ruhám rám jönnek.

Nem lettem magabiztos, és nyitottabb se lettem másokkal.

Remélem ha elértem a végleges súlyom, akkor ez meg fog változni.

2011. aug. 3. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!