Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy nagyon...

Mitől lehet az, hogy nagyon keveset eszek mégis van rajtam legalább 20 kg súlyfelesleg? Nagyon zavar a kinézetem, nem merek így ismerkedni. Hiába mozgok, és keveset eszem nem tudok lefogyni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogyha kevesebbet eszel a szervezeted átáll takarékos módra és még jobban tapad rád a háj! Egyél rendesen és akkor majd fogysz. És ha keveset eszel és lefogysz az nem a hájból fog lemenni hanem az izomból mivel az többet fogyaszt.
2011. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
nem csak az számít hogy keveset eszel -e hanem az is hogy mit. egyél sok gyümölcsöt, a kenyérfélék helyett ehetnél extrudált kenyeret vagy puffasztott dolgokat és persze mozogj ahogy írtad. inkább sokszor keveset egyél. :)
2011. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ismerős érzés. Sajnos azt kell mondjam, hogy valószínűleg rosszul csinálod. Egyszer sikerült úgy leadnom 15 kg-t, hogy semmi kenyér, de tényleg, édesség se sok, viszont zöldség és hús minden mennyiségben, persze nem vittem túlzásba. Sajnos ehhez nagyon nagyon erősnek kell lenni. Sok sikert :-)
2011. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha helyesen táplálkozol és sportolsz is mellette, és így sem fogysz le, lehet valami hormon problémád van, vagy diabétesz. Nem voltál ilyen irányban kivizsgáláson? Menj el a háziorvosodhoz és mondd el neki, mi a problémád!
2011. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lelassult az anyagcseréd! egyél egy kicsivel többet,napi többszöri részletre elosztva.kb.3 óránként egyél.
2011. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!