Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van ezzel a diétával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


Én már megcsináltam, de csak 4 kilót sokerült fogynom... 3 nap után (mivel újra elkezdtem zabálni) 1 már vissza is jött.

Most újra elkezdem,hátha második nekifutásra sikerül még 6-7 kilót leadni :)


Ti már próbáltátok? kinek mennyi ment le? visszajött?


Olyanok ne irjanak akik azt akarják irni, hogy egészséges életmód+ sport blablabla... mert nekem ez nem megy SAJNOS... CSAK tapasztalatokra vagyok kiváncsi! köszi!


2011. aug. 3. 21:34
 1/8 bix ***** válasza:

soha nem is fog sikerülni. a szervezeted nem hülye... 1800-2000 kcal igény mellett bszni fog 200 kcal-on tengődni. az agyad meg csodálatos, mert frankón tud manipulálni. előjön a kisördög, gumimacik táncolnak csokitenger közepén egy sütihajón... ahogy eddig bebuktad most is be fogod. aki ezt a diétát kitalálta csinálja is végig jelzem két hét után valszeg az ágyból fel nem kelne. profi testépítők nem mennek ilyen mélyre kcal-al általában...


ehhez képest a mindennapos futás kész felüdülés... én sok dolgot kipróbáltam, de hogy erre legvégső esetben se nyúlnék rá az tutifix

2011. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bukás
2011. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem ezt kérdeztem...

TAPASZTALATOKAT kértem...nem világos? nem kell a fejmosás.Majd én eldöntöm, jó? köszi.


Várom azon személyek TAPASZTALATAIT, akik már KIPRÓBÁLTÁK!

2011. aug. 3. 21:58
 4/8 anonim ***** válasza:
a bukás szerinted nem tapasztalat???? barátnőm próbálta és belebukott, 3x végig csinálta amíg csinnálta fogyott utánna visszapakolt mindent. ugyan olyan kövér mint volt.
2011. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bix ***** válasza:

tapasztalatokat nem fogsz itt kapni erre. sok az eszetlen fogyizó, de aki ezt végigcsinálta olyat itt nem találsz. van pár anorexiás, talán ők elárulják a titkukat, aztán hátha beesik pár exanorexiás és elmesélik hogy milyen gondok jöttek elő utána.


szép estét, én kiszálltam, aki nem képes felfogni hogy a gravitáció se javaslat hanem törvény, és ez is biológia, tények, alapvető emberi folyamatok, akkor nincs miről beszélni. nem vélemény kérdése. hiába vársz tapasztalatot. mehetsz ezoterika topikba hogy levitációhoz tapasztalatokat gyűjtenél. hasonló sikered lesz.

2011. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz kipróbálni, hogy véleményt lehessen mondani róla. Tudom, te olyanok válaszát várnád, akik már kipróbálták. De... ne felejtsd el, hogy 7 nap alatt az a 4 kiló fogyás az tulajdonképpen nem fogyás, csak kiürült a szervezeted, a salakanyagok távoztak. Ezért van az, hogy az első 4-5 kiló lemegy, aztán megáll a "fogyás".


7 napig koplalsz, kiéhezik a szervezeted mindenféle tápanyagra, majd amikor újból normálisan étkezel, elraktároz mindent amit nem kellene.


Én azt javaslom neked, hogy ne 7 nap alatt akarj lefogyni, a plusz kilók sem 7 nap alatt jöttek fel. Hosszú távon gondolkodj, hidd el eredményesebb lesz. A heti 0,5 - 1kg fogyás az ideális.


Nem kell koplalni, de a következőket tartsd be:


- Körülbelül 3 óránként egyél

- Mellőzzél minden pékárut, maximum !valódi' teljes kiőrlésű kenyeret

- Vajat, vajkrémet zárd ki

- Az ételek zsírtartalmát a lehető legalacsonyabbra próbáld szorítani (a zsírt nem dolgozza fel a szervezeted, elraktározódik)

- Sok fehérjebevitel (csirkemell, pulykacomb, sonka, hal stb...)

- Szénhidrátra is szüksége van a szervezetednek, így azt se zárd ki teljesen. Lehetőleg olyan ételekből vidd be, amit lassan bont le a szervezeted, így az éhségérzeted is később fog jelentkezni (Pl.: barna rizs, basmati rizs, zabpehely stb...)

- Továbbá ajánlok neked étrendkiegészítőt (proteint) - mert nem tudsz annyit bevinni normál étkezésekkel, mint amennyire szükséged lenne (Pl.: Scitec 100% Whey Protein Professional)

- És mindemellett próbálj meg egy kicsit mozogni, mondjuk kerékpározzál.


Hidd el, sokkal hatásosabb és kifizetődőbb hosszú távon. Én is már minden diétát és mifenét kipróbáltam a 90 napostól elkezdve a mittudom én milyen diétáig, de egyik sem volt megfelelő. Ezzel, amit neked leírtam már 13 kilót leadtam. És ami nagyon fontos! Ha nincs meg a megfelelő fehérjebeviteled, nem zsírból fog a szervezeted leadni, hanem izomból - gondolom nem ez a cél, nem izomból szeretnél fogyni.


Tarts ki, próbáld ki amit leírtam. Ha gondolod szívesen adok még tanácsokat. Sok sikert!

-

2011. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! Igen, tisztába vagyok vele, hogy igy lenne helyes! nem vagyok egy agyatlan tyúk...ha a kérdés alapján annak is tűnök.

Csak én úgy gondolom, hogy HA már valamit is be kell tartani csak egy picit is oda kell figyelnem, az már nekem fogyókúra... mert nem ehetek amit és amikor és AMENNYIT szeretnék. Ez máris diéta. Egy életen át, mert ugye "életmódváltás". Mozogni meg megintcsak lusta vagyok... Ez van, egyszerűen én ezt nem tudom megcsinálni.

Ezért választottam egy drasztikusabb módját a diétának, és úgy gondolom ebben van elég fehérje (tojás,hús), és én nem csak ilyen keveset eszem meg amit leir, hanem ha jólesik akkor pl 1el több tojást.

Mert nem tudom kontrolálni magam az evésben, ha nincs leirva papirra, hogy márpedig ekkor, ennyit, ezt és ezt eszel! értem én, hogy jót akartok, de én meg most ezt szeetném megcsinálni, ha meg elérném vele a kiánt testsúlyt, akkor lehet hogy jobban tudnék rá vigyázni, mint lassan lassan lefogyni.

2011. aug. 4. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:
2Én is értelek, de nem értek egyet veled. Valamit, valamiért. Mint mondtam, ezzel a 7 napos "diétával" nem fogsz lefogyni. Ha nem fogyni szeretnél, csak azt akarod hogy kevesebbet mutasson a mérleg, akkor igyál napi egy csésze mályvateát, kipucol rendesen. De fogyni azzal sem fogsz, csak kiürülsz.
2011. aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!