Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik futás jobb fogyás...

Melyik futás jobb fogyás szempontjából?

Figyelt kérdés
Egyszerre maximum 10 percet birok futni. Szóval fussak mindig 10 percet egyszerre, majd növeljem az időt vagy kezdjem pihenésekkel pl. 3 perc futás 1-2 perc pihenő ebből 5-6 sorozatot? Melyik jobb szerintetek? Nem feltétlenül fogyás szempontjából csak mozogni akarok diéta mellé.
2011. aug. 7. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogyás szempontjából? Hmmm... egyik se túl kimagasló. Én igencsak megpróbálnám egybe de ha végképp nem megy akkor mondjuk 8 percet kocogj 1 perc séta 6 perc kocogás 1 perc séta stb...
2011. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fusd,kocogd végig a tíz percet,vagy a maxot amit bírsz,és ha rendszeresen csinálod nőni fog ez az idő. De a három perces futás azért nem olyan jó szerintem, mert annyi idő alatt be sem melegszenek rendesen az izmaid.
2011. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem igazán vagy edzett, egyelőre ne fuss! (A futás amúgy sem túl jó az izületeknek.) Kezdésnek a tempós gyaloglás éppen elég. A hatékony zsírégetéshez legalább 20 percig tartson az edzés (plusz bemelegítés, plusz levezetés). De lehet biciklizni is, vagy úszni.


Ha kicsit belejössz, kipróbálhatod a nagy intenzítású intervallumedzést is. Ennek lényege hogy x ideig mindent beleadsz, majd y ideig csak lazán csinálod, és ezt ismétled.

2011. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!