Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok,168cm és 71kg....

16 éves vagyok,168cm és 71kg. Hogyan tudnék lefogyni? Elkezdtem futni, felüléseket csinálni, és egy diétába belekezdtem de ez sajnos csak 5napos, és nem is egészséges örökké nem csinálhatom ezt. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:

1., Hagyd abba az ötnapos diétát. Nem tudom, milyen de ha csak 5 napra szól, nem jó.

2., Étkezz egészségesen. Ezt felesleges kifejtenem, böngéssz ebben a témakörben, mert napjában jónéhányszor leírjuk, hogy kéne diétázni.

3., Mozogj, sportolj minél többet és minél változatosabban. Ja, amúgy a felülés nem "fogyaszt", ha azért csinálod, csak erősít, én a fogyó végén kezdenék bele. A futás jó, de érdekelne a mennyisége.

2011. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Változtass az életmódodon, ne ilyen 5 napos káposztaleves kúrát csinálj. Vegyél vissza a napi kalóriából, és inkább egyél sok gyümölcsöt és zöldséget. Mellőzd a cukros, lisztes dolgokat és mozogj. Ha lehet ne egyél este mondjuk 6 óra után és mindig kisebb adagokat egyél, de 5ször egy nap
2011. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tartsd be az update-kódokat. [link]

Valaki egyik nap keresett társakat elkezdeni az update étkezést, csatlakozz!

Ne felüléseket csinálj, hanem hasprést! Meg mellé minden mást, mozgasd át az egész tested, erre persze a futás is nagyon jó.

2011. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedden voltam először futni akkor 12perc alatt futottam 2km. Szerintem kezdésnek jó, majd szépen lassan többet.Ha betartom a futást és a hasprést és ugyan úgy eszek a családommal amit ők ebédelnek de sokkal kevesebb mennyiséget, mint eddig, az úgy jó?
2011. aug. 11. 15:05
 5/10 anonim ***** válasza:
A családi ebéd kis mennyiségben teljesen megfelel. REggelire egyél szénhidrátot(natúr zabpehely, barna kenyér), vacsira viszont fehérjét(hús, hal+sali, vagy tojás, túró). És egyél naponta ötször. Ha ezeket betartod, és mozogsz, szerintem haladni fogsz.
2011. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De gondolom ha esetleg pörkölt az ebéd, azt is ehetek kis mennyiségben.
2011. aug. 11. 15:11
 7/10 A kérdező kommentje:
Képet hol tudok feltölteni? Megmutatnám, hogy fogynom kell-e szerintetek? :D
2011. aug. 11. 15:26
 8/10 anonim ***** válasza:
képfeltöltés.hu ide tudsz képet felrakni
2011. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A pörköltesre válaszoljatok légyszii!
2011. aug. 12. 11:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Jóhogy ehetsz, bűn kihagyni. Mellé nyomhatod az uborkasalátát is, nyamnyam... Én tegnap ezt ettem, annyi különbséggel, hogy nem pörkölt volt, hanem csirkepaprikás, krumplival és sok-sok borsóval, hm.
2011. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!