Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az normális, hogy még a...

Az normális, hogy még a víztől is felpuffadok?

Figyelt kérdés

17f vagyok.

Van 1-2 hurkám,de nem vészes,de ha megeszek egy szelet kenyeret,vagy egy zsömit,pohár ásványvizet,akkor teljesen felpuffadok és úgy nézek ki,mint egy dagadt :S

Miért van ez ??

És miért van az,hogy vannak olyan emberek akik este 10 kor megesznek egy kiló kenyeret,meg minden csokit,stb,és olyan szálkás,nincs rajta egy deka felesleg sem,én meg 1 hónapja edzek,futok,biciklizek,nem eszek 5 után,semmi fehér lisztes szar,se cukor,mégse fogyok :@@@@

-.-"


2011. aug. 13. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is puffadok a víztől,de szerintem általában mindenki.


A másikra meg csak annyit hogy én sem értem,a párom este 11órakkor lefekvés előtt eszik,fél kg zsíroskenyeret,kakaóval,valamikor egy nagy fazék mákostésztát,vagy 5-6 darab péksütit. Minden este! És egy deka háj sincs rajta,nem is igazán sportol. Nekem meg gúvadhat a szemem. :/

2011. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

A kérdésedre válaszolva, pusztán rosszul látod. Szimplán belezakkantál a fogyókúrádba...


A kiegészítésedre válaszolva, mert aktívabbak nap közbe mint te. Lehet nem edzenek de nincs kizárva, hogy kétpercenként kell rohangálniuk boltba, gyerek után stb...


Ezenfelül közöd nincs a témához, ha arra lusta vagy, hogy a tévhiteknek utána járj akkor le vagy sajnálva. Öt után nem evés hülyeség, a fehér lisztes dolgok meg nem szarok csak sötét vagy hozzá (pusztán arról van szó, hogy jobban is ki lehet használni azokat a kcalokat).

2011. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez az idegesítő !
2011. aug. 13. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:

kép? adataid?

mi, mikor és mennyit eszel?

mennyit sportolsz?

és honnan vetted, hogy este 5 után nem kell enni?

2011. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Frutti, jól érzem hogy ma egy kicsit zaklatott vagy?


Kérdező: az 5 után nem evést,nagyívben felejtsd el. Viszont bármit megehetsz ha a napi kalóriaszükségleted alatt maradsz. Az már a te dolgod hogy ezt okosan használod e ki vagy éhezel inkább.

2011. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok sajnos. Valószínűleg laza a hasfalad. Lehet hasfali sérv is - ezt orvos mondhatja meg.


Bizony, nincs igazság - akik éjjel 2-kor szalonnáznak, és gebék - azoknak nagyon gyors az anyagcseréjük. Nagyon szerencsések.

Nincs igazság a földön. Van, aki gazdag családba születik, van, aki szegény családba. Nem tudhatjuk, miért szerencsésebb az egyik ember, mint a másik. De ez már filozófia.

2011. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja kicsit k*rvára bal lábbal keltem... mindegy most menstruálok egy kicsit aztán holnapra jobb lesz.
2011. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!