Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden gyümölcs fogyasztható...

Minden gyümölcs fogyasztható fogyókúra alatt, vagy vannak kivételek?

Figyelt kérdés

Pár hete fogyókúrázni kezdtem, igyekszek nem túl szigorú lenni önmagamhoz, mert azt már próbáltam korábban és nem lett jó vége(a szigorú diétámat hirtelen falási rohamok váltották fel, és egy hét alatt visszaszedtem azt a 4 kilót, amit majdnem egy hónap alatt adtam le). Nem tartom magam túlsúlyosnak, 172 cm és 62 kiló vagyok, viszont van egy kis felesleg a hasamon és a combomon, amitől szeretnék megszabadulni. Rendszeresen étkezek, de a lehető legkevesebb tésztát, kenyeret, cukrot próbálok fogyasztani. A cukrot gyümölccsel helyettesítem legtöbbször, rengeteget meg tudok enni belőlük :)

Szóval az lenne a kérdésem, hogy melyik az a gyümölcs ami kifejezetten fogyókúrás, és mi az amit jobb elkerülni? Én például mostanában eszméletlen mennyiségű görögdinnyét ettem meg, viszont az tele van cukorral... helyette valami mást kellene inkább ennem?

Bocsánat hogy ilyen hosszúra nyúlt a magyarázat :) Előre is köszönök minden választ!


2011. aug. 13. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló paramétereim vannak, és én is csak egy picit szeretnék fogyni combról. Én szinte minden gyümölcsöt megeszek , kivéve a banánt. Elég sok kalóriát tartalmaz (és szerencsére nem is vagyok annyira oda érte :) )
2011. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ehetsz bármilyen gyümölcsöt,akár 4db banánt is,csak számold bele a napi kalóriaszükségletedbe.
2011. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, szívesen olvasnám még más véleményét is :)
2011. aug. 13. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a banánról tudom hogy sok benne a kcal, meg a szőlőről.


De én fogyókúra alatt is szoktam őket enni, főleg tízórai, vagy uzsonnára mikor nassolhatnékom támad és persze úgy hogy beleszámolom a napi kalóriába.

2011. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!