Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj, ha leginkább este tornázo...

Baj, ha leginkább este tornázok/mozgok? Hatás szempontjából van-e valami különbség egyáltalán a napszakok között?

Figyelt kérdés

Ilyenkor van igazán kedvem hozzá, 9-10 körül.:D Sőt néha még éjfél körül is.:D Ugye nem gond, ha akkor tornázok?

(Normális kaja megvan természetesen mellette, napi 5ször keveset, sok fehérje (hús, tojás), zöldségek, és kevés szénhidrát.)


2011. aug. 13. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minegy mikor tornázol,csak csináld keményen! :)
2011. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És utánna nyomjál sovány túrót.
2011. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csodálkozni szoktak az emberek amikor mondom, hogy este, és éjjel vagyok aktívabb.:D

Ráadásul utána ooolyan jól alszok:):)

Ok, van itthon túró ha jól emlékszem:) Rakok hozzá majd egy icipicike tejfölt, mert önmagában kicsit száraz:(

2011. aug. 13. 18:15
 4/7 anonim válasza:
100%

Miért lenne baj? Ha kaja is van utána akkor oké.

Remélem teljes testes edzést nyomatsz, nem csak lábemelgetést.

2011. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sohasem szoktam csak lábemelgetést:)

Korábban szobabicikliztem (mivel rendes biciklim nincs, de ha lenne sem mennék el vele ezen a környéken inkább), de most sajnos az szétesett. Úgyhogy majd valami más után nézek.:D

2011. aug. 13. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom az elliptikus tréert egy egy kézi tárcsás súlyzót
2011. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*trénert és egy
2011. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!