Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok semmit?...

Miért nem fogyok semmit? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szeretnék a hasamon és a csípőmön lévő feleslegtől megszabadulni.Nem egy hatalmas mennyiség,olvastam,hogy ezért is nehezebb leadni,mert nem nagy súlyfelesleggel indulok.

A koplalás nem az én világom,nagyon szeretek enni.

Már 2 hete csinálom ezt,de semmi eredmény nincs:

Hetente 3 kardióedzés,2 súlyzós.

Étkezésem reggelire 1 szelet teljes kiőrlésű kenyér felvágottal (ez nálam olyan 11 körül van) Ebédre hús egy kis rizskörettel. ( kb 2-3 fele)

Uzsira kevés Ch,hogy legyen erőm edzeni,de ha 3kor eszek és 5kor edzek,akkor már nem eszek..

Vacsira ,HA MEGÉHEZEM,csak hús köret nélkül.


Kb. 1000 kalóriát eszek egy nap,nem érzem koplalásnak,tök jól el vagyok vele,mivel alapból se zabálom ki a hűtőt.

De az edzőtermi edzéseken kívül nem nagyon mozgok,mert legtöbbször itthon vagyok és gépezek.

Az edzőteremig gyalogolni szoktam (15perc)

De elvileg ez az 1000 kalória ahhoz kell,hogy a szív is rendesen működjön nem?Szóval ha egész nap semmit nem ,csinálnék,se híznék,ha annyit eszek,amennyi a működésemhez kell,nem?

17L


2011. aug. 16. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Kevés az 1000 kcal, inkább legyen 1500 kcal, egyél este mindenképp, a hús jó köret nélkül, vagy túró.

+ 1 étkezést még be kéne iktatnod.

2. 2 hét alatt nem fog változás történni. Várj kb 1 hónapot összesen, akkor már lehetséges, hogy lesz eredmény.

2011. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most viccelsz? te tényleg azt hiszed, hogy nem koplalsz?

Megeszel 1000kcalt, ami a szervezet működéséhez (hogy életben maradj) sem elég, és még ebből több százat ledolgozol.

Számoljunk együtt: ha 500kcalt ledolgozol, marad 500. Edzés mellett egy alacsony lánynak mondjuk 1500kcal kellhet a fogyáshoz //ez csak példa, neked személyre szabva kellene kiszámolnod//. Te egyetlen nap alatt vagy 1000kcal mínuszban. Normálisan egy hét alatt 7*1500=10500kcal kellene. Neked 7*1000=7000 az adagod, így 3500kcal mínuszban vagy a NORMÁLIS, ÉLETHEZ és fogyáshoz SZÜKSÉGES mennyiséghez képest. És ez csak egyetlen hét volt. Csodálkozol, hogy a szervezeted megkattan ettől a sokktól?


Fogjátok már fel, hogy a fogyást nem úgy lehet elérni, hogy minél kevesebbet eszel, az pont az ellenkezőjét eredményezi.

2011. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
11kor kelek és többet tényleg nem kivánok :S Néha így is túlevettnek érzem magam.
2011. aug. 16. 23:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tartod be a játékszabályokat, ne várj csodát...
2011. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hét alatt nem fogsz 5 kg ot se fogyni... ez egy lassú folyamat.... 2 hét alatt max 3 kg ..ne várj többet mert csalódni fogsz ..amm meg ha mindig ugyanazt eszed nem unod meg?
2011. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kicsit többet kéne enned. amúgy megértelek engem is leoltottak, hogy milyen keveset eszem, pedig egyszerűen az van, hogy nem bírok többet. mai kajám: reggel: 5 db korpovit+pár szelet sajt+paprika paradicsom. aztán egy tejeskávé. tízóraira egy fél körtét ettem. ebédre egy tányér szójapörköltet kukoricás borsós rizzsel, a szója dominált. meg pár kanál cékla hozzá. aztán du. még egy tejeskávé és ennyi. este 70.perc edzés után egy adag fehérjeturmix a rend kedvéért. ez állítólag kevés, nekem meg több mint elég.
2011. aug. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát ha téll csak 1000 kalóriát viszel be a szervezetedbe akk ezen gondolkozz el egy kicsit mert minimum 1300 kalóriát kéne bevinned a szervezetedbe egy nap . ésnem az a lényeg hogy mennyit hananem hogy mit . egyél rengeteg gyümölcsöt és zöldséget, nem azt mondom hogy csak azt . De ha továbbra is csak ennyi kalóriát viszel be a szervezetedbe egy idő után nem a zsírt dolgozod le hanem ay izmodat és a csontodat.tudom hülyén hangzik de nézz utána egy kicsit .. jóóó persze ez nem 2 hét után kezdődik el . de figyelj oda . most épp én is fogyókúrázom . rengeteg gyümölcsöt eszek és erobikozom is . és ha nagyon megkivánom a csoki akkor letörök egy kockát . és mégis fogyok :)
2011. aug. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!