Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kcal van 100g bőr és...

Hány kcal van 100g bőr és csont nélküli csirke felső combban? Sajna most nincs itthon csirkemell csak ez. És nemtudom eldönteni hogy megéri e megenni, vagy túl zsíros e.

Figyelt kérdés
Láttam már egy kcal táblázatban hogy 136kcal de ezt nem írja hogy most bőrrel vagy a nélkül annyi...
2011. aug. 17. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
bőr nélkül annyi, csak tisztán a hús.
2011. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na megvizsgáltam közelebbről a húst,és ilyen kis fehér kövérkés részek voltak rajta. Azokat mindet lecsipegettem. Így is 136 kcal? Vagy maga a hús szerkezete belül zsírosabb mint a csirkemellnek?
2011. aug. 17. 13:02
 3/3 anonim válasza:
Igen, így is zsírosabb a csirkecomb a csirkemellnél, ezt érezni is lehet az ízén, könnyű megállapítani, a csirkemell sokkal szárazabb szinte egy főtt csirkemellett nem lehet megenni folyadék nélkül olyan száraz, ám így is van 2-3 gram 100 gramban zsiradék, míg a csirkecomban ami finom csúszós van 6 gram zsír . Általában minél finomabb valami annál zsírosabb, vagy sósabb. Ez majdnem mindig igaz :) Remélem tudtam segíteni utólag .
2012. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!