Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy hétig csak vizet innák...

Ha egy hétig csak vizet innák mennyit fogynák le?

Figyelt kérdés

170 cm, 57 kg , lány

A kérdésre válaszoljatok ;) köszi


2011. aug. 17. 20:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Mivel sem én, sem a környezetemben élők nem próbáltak így fogyni, ezért csak azt tudom tanácsolni, hogy kezdj bele és egy hét múlva tudasd velünk az eredményt.
2011. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem fogynál 10 kilót. Én volt, hogy anyagi okok miatt napi 1-2 liter vízen éltem több napig, előtte is sovány voltam, és már nem fogytam 3-4 kilónál többet. Pedig közben napi 12 órát dolgoztam.
2011. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
fake
2011. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

mivel eleve nem vagy túlsúlyos ezért nem sokat. volt az életemben olyan időszak amikor lelki okok miatt nem tudtam enni, másfél hónap alatt "csak" 6 kilót fogytam mivel eleve nem volt rajtam felesleg. voltak olyan napok amikor egyáltalán nem ettem , de azért általában magamba tuszkoltam vagy egy croassan-t vagy egy kicsi tál müzlit. tehát napi 300 kalóriánál nem nem nagyon ettem többet.

ha egy hétig csak vizet innál akkor biztos vagyok benne hogy kórházban kötnél ki. és annyit meg nem fogynál hogy megérje.

2011. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Előbb magyarul tanulj meg!
2011. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

amit írtatok minimális evéssel x idő alatti tömegvesztéseket, azokhoz szerintem passzol a 10 kiló 1 héthez. nem vinne be valaki semmi tápanyagot (napi 300 kcal energiájú müzlit sem) akkor csak izom bontásból fedezné a szervezet a glükózigényét (agynak, stb.) és egy hét alatt még nem is áll be talán a fehérjetakarékosság.

ugye hosszabb éhezésnél szép lassan elkezd lelassulni az izombontás egy szintig.


mit akartam még írni.. igen. a túlsúlynak éhezéskor nincs olyan nagy szerepe a tömegvesztéshez. a túlsúly főleg zsír, zsírt pedig nem bont csak úgy hipp-hopp a szervezet, tehát izomvesztés lenne, ahhoz meg mindegy mennyi zsírja van valakinek.


másrészt ha valaki eleve nagy darab, több kötött vizet tud leadni.

2011. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Ha koplalsz, fogysz, de az inkább izom lesz. Aztán elkezdesz megint enni (ha nem zabálni) és rosszabbul nézel ki mint előtte. Ha át akarsz alakulni, inkább futás, erősítés, étrend;)
2011. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Háááát Gérard Depardieu 10 nap alatt 20 kilót fogyott mivel csupán vizet ivott....de gondolom utána olyan gyenge volt mint a harmat. Egyébként látszik az arcán hogy fogyott, de az visszafog jönni egy hamar!! Ha nagyon leakarsz fogyni egy hét alatt 2 kg fogyhatnál ha egészségesen étkeznél, nem ennél zsirosat cukrosat, kenyeret,tésztaféléket.Csak vizet innál,sok gyümölcsöt zöldséget , soványhúsokat, halat ennél látható lenne az eredmény 2 nap után! Egyébként én a level diétával fogytam 2 kgot 5 nap alatt ..de a narancsot nem ehettem ezért nektarint fogyasztottam és csak ritkán ettem tojást de akkkoris fogytam! Ha szeretnéd próbáld ki, de szerintem nem kéne fogynod! Mozogj, Táplálkozz egészségesen és meglesz a hatása! Sok sikert!!!
2011. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
ink röpizz
2011. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!