Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb fogyókú...

Melyik a leghatásosabb fogyókúrához ajánlott DVD? Címét is kérném és azt, hogy hol lehet megvenni, vagy letölteni. +hány kgt kellene fogynom?

Figyelt kérdés
Norbi duci tréningre tornázom nap 20 percet heti 5x. Tudom, hogy kevés, de eddig semmit nem tornáztam és ez is jobb az ágybanfekvésnél. Mellette persze odafigyelek az étkezésre is. Melyik az a DVD ami kicsit hosszabb és heti 3-4 is elég lenne, nem olyan megerőltető, hogy azt hiszem meghalok, de nem is lötyögés, hanem rendes mindent megmozgató, HATÁSOS edzés?? Tippek, tapasztalatok? :) Amúgy 183 cm vagyok és 90 kg. szerintetek mennyit kéne fogynom????
2011. aug. 18. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
fogyókúrához nem kell semmilyen DVD, csupán kőkemény akaraterőre van szükség.
2011. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolom fiú vagy.

Szerintem kocogj vagy bringázz.

És szerintem ha én csaj létemre 168/84 nel anno végigbirtam csinálni a 40 perces kőkemény réka programot, akkor is amikor más bnőm 5 perc után kikapcsolta, akkkor ha van akaraterőd te is bármit meg tudsz csinálni, mág ha pihensz is közben, és napi többször csinálod a 20 perceket....

Amúgy még czanik balázsa capoerijáa is , amelyiken reginával és egy másik csajajl edz, az egy órás, és megmozgat de mégse haltam meg tőle......fele annyira se izzasztott mint réka

2011. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

LÁny vagyok és 24 éves :D Ennyire fiúsan írtam?? :P

Réka melyik DVD-jére tornáztál és hogyan figytál le?? Mi a titok? :)))

2011. aug. 18. 13:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább kardiózz..

de egyébként nincs titok, csak végig kell csinálni.De a DVD mellé mindenképp fuss vagy biciklizz.

2011. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

magasságodból gondoltam :O és hogy norbizol :D

ha akarod írj pirivit, és adok egy kis löketet neked, meg elmesélem :)

2011. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 R.R. DVD-m van. A legrosszabb a Légy feszes és fitt heti 4 edzéssel. Azért rossz, legalábbis nekem, mert kellene hozzá step-lépcső, bokoszalag, stb.

A 2010-es alakreform szuper, de még sose tudtam végigcsinálni (90 perc). Én Rékából max fél órát bírok, annyira intenzív... vagy én vagyok annyira nyegle.

A Napi 20 perc önmagadért DVD-ről minden nap megcsinálom a felsőtestet, ami szuperjó. Néhány hete tudom végigcsinálni, s már látszanak a karomon az izmok.

A Rékás haserősítők is döglesztően jók, de Bíró Ica még hatékonyabb.

2011. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Zumba Basics, meg úgy általában Zumba dvd-k (meg órára is eljárhatsz). Megmozgat, de nem megterhelő, ja és még szórakoztató is :)
2011. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is bicózz is, nagybátyám 20 kilót dobott le napi 2 óra bicózással és este nem evett már szénhidrátot csak husit zöldséggel, v ilyesmit. Ráadásul alföldi, szóval még azt se mondanám, h a hegymenet megtette a hatását :D
2011. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja 8 hónap alatt
2011. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!