Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kínai kaja nagyon vészes? 100...

Kínai kaja nagyon vészes? 100 gramm amerikai csirkében kb hány kcal van?

Figyelt kérdés

Nem találom neten sehol. Még ettem hozzá valami hagymás zöldséges cuccot, szintén 100 grammot, gondolom az nem olyan vészes. De az amerikai csirke?

Nem szoktam amúgy sokszor ott enni, de ma nagyon megkívántam.


2011. aug. 18. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Amerikai csirkét nem tudom. Ha panírozott én nem enném max. egy kicsit. Ha nem panírozott akkor szerintem eheted.

Én vacsorára mindig kínait eszek, mert laktató és elvileg minden fogyós benne. Csirkemell, zöldségek. Néha rizzsel eszem. Nagyon finomak a kínai kaják, én a helyedbe megenném. Én is fogyok, a kínai nem hízlal.

2011. aug. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A csirkemellet ujjnyi vastag, de kicsit hosszabb csíkokra vágjuk. 1-2 tojásból (mennyiségtől függően) sűrű palacsintatésztát készítünk, amibe sót, borsot, préselt fokhagymát és nagyon apróra vágott vöröshagymát (vagy vöröshagymakrémet) keverünk.

Serpenyőben olajat forrósítunk, a csirkecsíkokat a palacsintatésztába keverjük, majd egyenként beletesszük a forró olajba úgy, hogy lehetőleg ne süljenek össze. Pár perc alatt megsül, és nagyon finom omlós lesz. Papírtörlőre szedjük.



ez a receptje

2011. aug. 19. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!