Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez már az lenne? Szerintem...

Ez már az lenne? Szerintem nem vagyok anorexiás de azért leírom a sztorim.

Figyelt kérdés

Eddig úgy fogyóztam h egészségesen ettem+ sportoltam.


Fogytam is kb 10 kgot így de ezt meguntam és mostanában napi 200-300 kalóriát eszem a max. 600 és ha annál többet eszek akkor bűntudatom van.


Eddig 2 szer fastoltam de nem hiszem h anorexiás lennék mert még van rajtam túlsúly.Szerintetek? És nem szeretnék kioktatást!


Előre is köszi a normális válaszokat :)

16/L


2011. aug. 19. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

1. nem tudom mire érted, hogy "fastolni"

2. leírhatnád a magasságod és a súlyod!

2011. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tehát tudod mi az a fastolás de nem hiszed hogy anorexiás vagy... istenem. találj valami értelmet az életedben és fejezd be ezt a butaságot.
2011. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor húszmilliomodjára is leírom:

Az anorexia nem a kilóktól függ. Nem csak csontváznak kinéző valaki lehet anorexiás.

Az anorexia testképzavar és étkezési zavar. Ha bűntudatod van a kajálástól, drasztikusan kevés kcalt viszel be, betegesen félsz a visszahízástól, állandóan a kaja és a kalóriák kötik le a figyelmedet, nem látod reálisan a testedet, ha belenézel a tükörbe - akkor sajnos majdnem biztos, hogy anorexiás vagy. Egyéb tünetek lehetnek: lehangoltság, szédülés, ingerlékenység, menstruáció kimaradása, agyműködés/gondolkodás lassulása, álmatlanság/alvási zavarok.


Egy gyógyult anorexiás, aki azt tanácsolja, sürgősen kérj segítséget

2011. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1.: mostanában követem az ilyen oldalakat, és aki "fastol" annak már rég szar.


2.: 16 év, 10 kg ledobott súly. ez az életkorodból adódóan sok. tehát max 50 kiló lehetsz. És ha 50 kilósan is úgy látod, hogy van rajtad túlsúly, azis régen szar.


3.: napi MAX (úristen) 600 kcal a 25 kilós kutyusomnak nem elég.


4.: úgy látod, hogy nem vagy anorexiás, mégis "fast"-olsz, meg azt hiszed h súlyfelesleg van rajtad. az anorexiások már csak nagyon végső esetben látják be, hogy azok.


tehát igen az vagy. főleg ha már ilyen "szakkifejezéseket" használsz, amit csak az anorexiások használnak.


el kéne menned orvoshoz.

2011. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, anorexiás vagy. Képzeld, 100 kg-san is lehet vki anorexiás, ugyanis ez egy mentális probléma, a "csontsoványság" pedig egy tünet, ami később alakul ki a "nemevés" hatására. Sokan félreértelmezik, és az anorexiát a vékonysággal azonosítják. Szerintem keress fel egy jó szakembert, mielőtt eljutsz a csontváz állapotig. Komolyan, az anorexia otthon nem gyógyítható, csak "kuruzsolható" , tehát max. feltáplálják a betegeket de a lelki problémát nem oldják meg, ergo az illető ugyanúgy beteg marad).
2011. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja meg a bűntudat fölött elsiklott a tekintetem. de ez egyértelműsíti is a helyzetet.
2011. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi csak megjegyeznem hogy a fastolas azert nem egy hudenagy szakszo xd
2015. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!