Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Őrült, drasztikus diéta/fogyok...

Őrült, drasztikus diéta/fogyokúra sikeres tartós eredmény?

Figyelt kérdés

Barátommal megegyeztünk 36kg-ot lefogyok (6hónap alatt, holnaptól kezdem)én 157cm , 86kg vagyok. Reggel 2 óra kocogás/futás + (napi 3x kutya séta össz 3óra).Minennap innivalóként ananász+citrom+grépfút kicsavart leve + néha sovány tej,napi kajám:1paradicsom,1alma,és egy kis fejes saláta!Ez egy nagyon komoly elhatározás,és amit elhatározok azt véghez is viszem,bármi történjen, ,még sosem fogyokúráztam,csak mivel ennyire elhíztam kb 2év alatt ,kicsit besokaltam,régen egészségesen táplálkoztam csak rászoktam az édességekre , chipsekre..

Véleményeket kérek a kicsit drasztikus diétámhoz!előre is köszi mindenkinek!


2011. aug. 20. 20:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
halalra van itelve ez az elkepzeles.talan realisabb dietat es realis mennyisegu sportot kene celul kituzni akkor sikerulne
2011. aug. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 bix ***** válasza:

totálisan el van szúrva a diétád. semmi fehérje, semmi szénhidrtát. ami hatalmas hiba, mert

1: ezzel a kajával kizárt hogy naponta tudjál mozogni... a zsír bontása nagyon lassú folyamat, egyszerűen bevitt kalóriák nélkül lehetetlen megfelelő terhelést elérni.

2: nem véletlen hogy az orvosok 1200 kcal alá nem engednek senkit. egyszerűen idiótaság

3: fehérje sincs, mozgás se lesz mert beájulsz 3. nap simán, így bebontod az izmokat... persze azok is kilók... csak rondább leszel a végén mint most.

4: kell a trigger. kell a pont amikor megszakad minden és véres szemmel kezdesz diétázni és sportolni, de ilyen radikálisan nem kéne, többet ártasz magadnak mint nyersz...

2011. aug. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Na most értem haza, 2óra kocogás+kutyaséta után...15-percig tudtam futni utána kicsit kocogásba mentem át de végig bírtam,én olyan általános és középiskolába jártam ahol elég sokat tornáztunk,úsztunk ezáltal,megerősödtem testileg lelkileg,az ,hogy most elhanyagoltam magam,tudom az én hibám,most amúgy röhögni fogtok de a barátom mindennap jár edzőterembe 180cm,70kg és kicsit már zavart,hogy nézek ki én hozzá képest,meghát kicsit féltékeny típus is vagyok,de ő sosem szólt meg hogy elkezdtem hízninem zavarja ,sőt még ő szokta mondani menjünk étterembe..tehát nem zavarja,amikor kijelentettem ,hogy ezt a "diétát"fogom csinálni ,neki is az volt az első szava:HÜLYE.de az ilyen engem mégjobban ösztönöz,ha egyre többen nem hiszik,hogy valamit véghez viszek minél jobban elakarom érni a célom,még akkoris ha őrültség iskolai eredményeimet is így értem el...inkább veszettül tanultam hogy én legyek a legjobb érettséginél stb.Köszönöm az eddigi kommenteket!ja és most megeszem a reggelimet egy paradicsom.
2011. aug. 21. 07:45
 14/31 bix ***** válasza:
a barátod okosabb mint te. gratulálok az elhatározáshoz, és hogy tönkreb@szod magad. sok sikert hozzá. valszeg nem véletlenül mondja ő meg mi is hogy hüly& vagy, biztos bennünk van a hiba...
2011. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
73%

Te idióta, ha le tudtál érettségizni, talán az értőolvasás is megy.

Mindenki azt írta, hogy ilyen akaraterővel menne a dolog, ha NORMÁLISAN csinálnád. Ezzel, amit leírtál, nem.

De te tudod. Saját magaddal tolsz ki.

2011. aug. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
azért légyszi néha tájékoztass minket az eredményről, vagy arról , hogy egyáltalán van e még életerőd ennyi kaja mellett
2011. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
bírom amikor az elhízott ember aki eddig élte a lusta mozgászszegény életét és tömte magát, elhatározza hogy na akkor mostantól éhezek és kimerítő edzéseket csinálok...vazze miért??? miért nem lehet középutat választani? ne hidd hogy ezzel jót teszel a szervezetednek, sőt mondok valami bele is halhatsz. olvass utána a dolgoknak és olyan életmódot és sportot válassz amit életed minden napján tudsz követni ezután. az a siker kulcsa. nem ez a baromság.
2011. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
ma is megcsináltad ezt a borzalmat?
2011. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Sziasztok mai napon mértem le magam 5kg fogyásnál tartok és nagyon örülök megvagyok elégedve és még mindig elszánt vagyok :-)
2011. aug. 25. 11:31
 20/31 anonim ***** válasza:
ezek szerint még élsz :)
2011. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!