Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy súlyfeleslegnél milyen...

Nagy súlyfeleslegnél milyen diéta, és milyen mozgás ajánlott?

Figyelt kérdés

Először is,örülnék,ha bix és Fruits P. S. is válaszolna.

Volt egy elég komoly (3 évig tartó) depressziós időszakom,ami alatt nem dolgoztam,nem jártam emberek közé,egész nap itthon ültem,szinte semmit sem csináltam. Ennek következtében 30 kiló plusz jött rám. Főként csípő,comb,fenék tájékra. A depresszióból mostanra "kigyógyultam",abbahagyhattam a gyógyszereket,viszont most a súlyom miatt eléggé kellemetlenül érzem magam. Lassan szeretnék visszamenni dolgozni,de előtte el szeretnék kezdeni valamiféle diétát,és valamilyen napi rendi szinten űzhető sportot is be szeretnék iktatni az életembe. Tudom,hogy ezt a 30 kilót nem lehet csak úgy hipp-hopp leadni,körülbelül egy év alatt szeretnék megszabadulni tőle. Tudnál valamiféle tanácsot adni?


2011. aug. 22. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a norbi update módszer ajánlom. Komplett: gondolkodás, étrend, mozgás. Elolvastam a könyveit, úgy eszem, és fogyok szépen :)
2011. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kardio! futás úszás bicikli.de ne akard egyből lefutni a maratont! először csak gyalogolj gyorsan aztán térj rá a kocogásra stb

a lényeg a rendszeresség és a folyamatos,de lassú hosszabbítás/nehezítés!

és az ételeknél pedig ne akarj egyik napról a másikra salátán élni

amit szeretsz azt próbáld kalóriaszegényen elkészíteni.cukor helyett használj édesítőt!és ahol sokan elrontják:az üdítők. tele vannak cukorral. de vannak kalóriaszegények amik édesítővel készülnek.mindig olvasd el a címkét!

és csökkentsd az adagokat!ha eddig 2 tányérral ettél egyél csak 1et ha egy nagy tányérral ettél eddig egyél egy normál tányérral! ezzel a módszerrel könnyen megszabadulsz a +súlytól és nem is jön vissza

jahh és ha megkívánsz egy tábla csokit vagy egy zacskó chipset akk egyél 3 kockát vagy egy marék chipset.Ha nem bírod megállni h megedd oszd meg a barátaiddal:D

Sok Sikert:D

2011. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! :) Azt elfelejtettem írni,hogy azelőtt nagyon is aktív életet éltem,csak hát ez az utóbbi 3 év tett be ennyire. Nem eszem édességeket,chipset,és még csak üdítőt sem szoktam inni(max talán havonta egyszer 1-2 pohár colát). Tehát nem ezektől híztam el,inkább normális főtt kajákat ettem,csak hát jóval nagyobb adagokat,mint régen,és nulla mozgás mellett.
2011. aug. 22. 11:41
 4/5 bix ***** válasza:
le lett írva, a második megaszondta. tedd vissza a mozgást az életedbe és ennyi
2011. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is szeretnék annyit leadni, én kalóriaszámolással és sporttal indulok neki :)


Nálam ez komplett életmódváltás, amit szándékozok megtartani :) sok sikert kívánok :)

2011. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!