Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb gyors fogyókú...

Melyik a legjobb gyors fogyókúra? Mit javasoltok? Egy 5 kgt szeretnék minél gyorsabban leadni - így összeszűkül a gyomrom és utána könnyebben tudnám tartani a normális, hosszútávú diétát.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 10:58
 1/8 anonim válasza:
76%

Szia


Mozgás és visszafogott étkezés, főleg 5 után ne egyél, no cukor....

vagy: ha Tabletta: adipex

2009. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Naponta többször egyél keveset, fuss, mozogj minél többet.

Sok víz! Ha szeretnéd fokozni a zsírégetést, ihatsz almaecetet is. :-) Persze csak ha bírja a gyomrod!!!

2009. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

"Tabletta: adipex"

Menj már a levesbe a tablettákkal, ezerszer ki lett tárgyalva hogy 90%-uknak semmi hatása nincs és egyébként is nem a bogyóktól kell várni a csodát!

2009. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
72%

Első vagyok

Csak annyit h adipextől 1 hét alatt 4 kg-ot fogytam....összesen 3 hét alatt 9 et.!!!!!!!!!

Szóval aki elszánt az tud tőle fogyni ha akar!!!!!!!És nem jött vissza, mivel összeszűkült a gyomrom, s odafigyeltem az étkezésre!


És menj a levesbe Te! Amúgy véleményt kérdezett a kérdező , hát nekem ez és a tapasztalatom is ez, szóval ha nehéz ezt elfogadni akkor pontozz csak le.

2009. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Sztem ne szóljunk le senkit, mert lehet, hogy valakinek (lsd itt is) bevállt a tabletta. Mégegyszer köszönöm.
2009. ápr. 17. 09:28
 6/8 anonim válasza:
nem akarok beszólni senkinek, de a tabikra,kiegészítőkre mindig az van ráírva, hogy jól kiegészíti a diétás étkezéseket. az első hozzászóló is írta, h "aki akar, ud fogyni a tabiktól" + "a táplálkozásra figelni kell"-- nekem ebből az jön le, hogy tabletta nélkül csak az életmódváltásra figyelve ugyanez elérhető lett volna...
2013. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

nem akarok beszólni senkinek, de a tabikra,kiegészítőkre mindig az van ráírva, hogy jól kiegészítik a diétás/fogyókúrás/stb. étkezéseket. az első hozzászóló is írta, h "aki akar, tud fogyni a tabiktól" + "a táplálkozásra figyelni kell" -- nekem ebből az jön le, hogy tabletta nélkül (csak az életmódváltásra figyelve) ugyanez az eredmény elérhető lett volna...


magánvéleményem, hogy az életmódban való változtatás erősíti a testet és a lelket; a sport pl boldogsághormont csinál, barátokat szerezhetsz vele, javul a tüdőd/vázizomzatod, szived...; étkezésnél meg csomó amúgyis egészséges dolgot iszel be, ha nem krémest, hanem egy (vagy kettő) körtét (vagy szilvát, almát, barackot - mikor mi van... :D) eszel ebéd után... :)

2013. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
6-os, 7-es is én voltam, csakközben nyitottam új ablakot, és sztem véletlenül elküldtem amegkezdettet is :/ bocsánat!!! (hetes a végleges :])
2013. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!