Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta hány percet szobabicik...

Naponta hány percet szobabiciklizzek, hogy tudjak fogyni?

Figyelt kérdés
Ma 15 percet szobabicikliztem gyors tempóban és jól meg is izzadtam
2011. aug. 22. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
én 30-45 közt szoktam
2011. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én napi 60-at, de még így se nagyon fogyok:S
2011. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
35%
15 perccel sokra ugyan nem mész, mert minimum 30 perc kell addig, amíg elindul a zsírégetés. Én 45 percet szoktam.
2011. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mozogni is kell fogyókúra közben, de az étkezésen múlik minden.Úgy nehéz fogyni, hogy nincs rendben az étrended.Egyébként 15 perc elég kevés, de ha nem bírod tovább, nem baj, majd fokozatosan növelni kell az időt.Én egyébként 1 órát szoktam szobabiciklizni, mondjuk elég ritkán, de amikor szobabiciklizek, miniumim 1 órát tekerek.Egyébként én javaslom a konditermi edzést, azzal mindenedet átmozgatod.:)
2011. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mondjuk nekünk van otthon szobabicikli,tornapad,és már tervben van a futópad
2011. aug. 23. 08:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én napi 60 perccel kezdtem. Most 90 percet nyomulok olyan 28-30Km/h-val + felső testre súlyzózni szoktam napi 20-30 percet.

+ Diéta

Így szépen "leolvadt" rólam 33 kg eddig.

2011. aug. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
08:29 es köszönöm a tippet.megpróbálom :) :) mondjuk nekem 110-15 kg-ot kellene fogynom
2011. aug. 23. 08:34
 8/9 A kérdező kommentje:
bocsánat,10-15 kg ot.eléggé elírtam xD xD
2011. aug. 23. 08:35
 9/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok:

amúgy az étkezésre tényleg figyelj, azon múlik minden. De ne ess át a ló túloldalára - mint sokan -, hogy most akkor most meg szinte semmit sem eszel, mert ezzel hosszú távon kikészíted a szervezeted, és hamar fel fogod adni. Amit iktass ki az étrendből:

- cukros italok, szénsavas italok

- cukros kaják, fehér lisztes kaják

- olajos , zsíros ételek (chps, gyorséttermi kaják, hasonlók)

Kb ennyi.

Ami fontos: teljes kiőrlésű termékek. Ezeket főként reggel és délben fogyaszd. Ezek azért jók, mert a fehér termékekkel ellentétben lassan emelik a vércukrot, tovább tart az éhségérzet. A zöldségek, gyümölcsök is fontosak, mert gyorsítják az anyagcserét, és alacsony a kalóriatartalmuk (persze a gyümölcsöket nem lete mértéktelenül enni a cukortartalmo miatt, de tízóraira-uzsonnára jó választás). És perzse fehérje, fehérje, fehérje:) Fehérhúsok, hal, túró, joghurt, kefir, tej, tojás, szója, bab stb. A tejfölt nem ajánlanám a nagyon magas zsírtartalom miatt. Én sajnos nem mindig tudok mozgás mellég elég fehérjét bevinni táplálkozással, ezt fehérjeturmixxal próbálom pótolni. És 1200 kcal-nál soha ne fogyassz kevesebbet, de a legjobb 1500 kcal körül lenne. Plusz én a 60 perces biciklis edzések közé beszoktam illeszteni egy-egy nap Rubint Rékát (csak egy példa), hogy az izmaim is formálódjanak. Ha pedis nagyon elfáradsz, akkor tarts pihenőnapot, hogy az izmaid regenerálódni tudjanak.

2011. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!