Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm magas vagyok. Régebben...

165 cm magas vagyok. Régebben 65 kiló voltam de azóta lefogytam 13 kilót. Sajnos ezt a súlyt nem tudom folyamatosan megtartani mert 3-4 kilót mindig felszedek magamra aztán persze leadom. Miért van az, hogy még mindig egy dagadt állatnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Állandóan stresszelek a kilók miatt. Nem akarok senkivel sem erről a környezetemben beszélni. Nem akarom, hogy tudják. :(
2011. aug. 23. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

ez fejben dől el...ha 45 kiló lennél akkor sem fogadnád el magad, ha meg elfogadnád magad, akkor 65 kilósan is elfogadnád .

szerintem pszichológushoz fordulj mielőtt súlyosabb lesz a helyzet

2011. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mindenki így van vele én 157 cm vagyok és 55 kiló körül és csak akkor vagyok jó súlyba ha éheztetem magam és ha neadj isten normálisan eszek ( nem zabálok) hanem napi 3 szor eszek keveset akkoris meghízok ez a lassú nyagcsere miatt van a kevés mozgás a kevés folyadék miatt próbáld ki hogy magadba erőszakolod a sok vizet!!! tudom nehéz lesz mert magamat sem tudom rávenni de muszály az a legfontosabb ! és a másik szard le hogy ki mit gondol rólad mert akármilyen nehéz is nem arra figyelni hogy az a kis zsíréteg nem kéne oda biztos mindneki azt nézi.. nem azt nézik!! nyugi :)
2011. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mozogj rendszeresen, sportolj és akkor nem fognak visszajönni a kg-k! :) Egyébként az 52 kg ideális a magasságodhoz, sőt még az 55-el se vagy dagadt! ;)
2011. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kék kolibri válasza:
100%

Addig leszel "kövér" a magad szemében, amíg az agyadban is annak érzed magad.

Próbálj ki valami terápiát. Olyat, amivel megnyugtatod magad, s boldoggá is tesz. Pl. olvasd el Rhonda Byrne Az Erő című könyvét. Az igazi agymosás.:) De nagyon jó. Elolvastam párszor, s mostmár az a fixa ideám, hogy én vagyok a világon a legszebb, legokosabb, legszerencsésebb.:):) Igaz, tükröm nincs.:):)


Na, ez csak vicc. Amíg a lelkedben nem csinálsz nagytakarítást, addig hülyeségekre fogsz koncentrálni.


:)

2011. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Hogyan sikerült lefogynod ezt a 13 kilót?

Egyébként sportolsz azóta is? Szokott előfordulni olyan, hogy 1 hétig sokat eszel, édességeket stb aztán 1 hétig koplalsz? Talán a rendszertelenségekkel lehet a baj.

2011. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én 20 kilót fogytam az évek során most 48 kilósan is ducinak érzem magam. vannak jobb napjaim amikor meg vagyok elégedve de van úgy hogy belenézek a tükörbe és semmi sem áll jól,mindenben kövérnek érzem magam. tudom hogy elsősorban ez már pszichés dolog. párom szerint teljes testképzavarom van,mivel szerinte tökéletes az alakom.

persze nem éheztetem magam meg semmi ilyesmi, szóval nem vészes a dolog nálam. egészségesen táplálkozom és sportolok is.

2011. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan jóval több vagyok, 67 kg (77-ről fogytam le), de sztem ez ilyen megszokásos dolog.

Elmegyek egy ruhaüzletbe, rögtön keresem a nagyméretű, legnagyobb ruhákat, pedig 28-29-es farmerek kellenek a korábbi 32-es helyett, és M/L-es felsők, mégis az XL/XXL-eket nézem elsőre, mert sokáig az kellett...

2011. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!