Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fitnessz videóval...

Melyik fitnessz videóval (pl:Béres Alexandra, Rubint Réka, Norbi) tudok leghatékonyabban csípőtájékról fogyni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést,hogy nem a kérdésre válaszolok,de a három közül én csak Norbi stílusát tudom elviselni csakis lenémítva.

Ha megizzaszt legalább egy órán keresztül,mindegyik beválhat.

2011. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

én Réka tornáit szeretem, neki vannak kifejezetten csípőt formáló gyakorlatai, pl. a 2010-es alakreform 90 perces dvd nagyon jó

(a stílusát meg kell szokni, de megéri:D)

2011. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát igen lehet hogy valaki nem szereti őket , de amit csinálnak hatásos.
2011. aug. 25. 13:34
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szerintem el is megyek megvenni :)
2011. aug. 25. 13:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Réka nem jött be,mindig a monoton unalmas kitörések száz ismétléssel,semmi változást nem láttam 2 és fél hónap után meguntam.
2011. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én most csinálom a Rubint Rékásat de az inkább fenékre és combra van.

A comb részét kihagytam mert az a gyakorlat nagyon gyilkolja a térd izületet de a fenékre nagyon bejött

2011. aug. 25. 13:38
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

miből gondoltad, hogy lehet csak így választás-szerűen csípőtájékról fogyni?


helyesen véghezvitt kitörések nem böhömnagy súlyzókkal meg azért nem teszik tönkre a térdet, pláne ha elég időt hagysz magadnak regenerálódni edzések kötött! plusz ízületvédő tápanyagok.. (egyik válaszolónak)


végül: amivel zsírt tüntethetsz el az egész testedről Kérdező, az szálkásító étrend követése (kis kalóriadeficites étrend). emellett persze végzünk erősítést, hogy az izomzat megmaradjon (ez fogyásnál kényes pont), súlyzós edzés, vagy nagy ellenállású sajátsúlyos. ha a kalóriaégetést akarod nagyban megnövelni, akkor mehet egy küzdősport.


a fentebb írtakhoz képest a fitnessz DVD-s gyakorlatok hatékonysága elmarad, ezt érdemes figyelembe venni.

2011. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem a súlyzósra értettem
2011. aug. 25. 15:29
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

"A comb részét kihagytam mert az a gyakorlat nagyon gyilkolja a térd izületet"


RR súlyzó nélkül csinál combozást, nem? abban mi gyilkolja az ízületedet? amúgy az egész művéből amit "alkotott" a nő, a kitőrések és többi comb gyakorlatok ez egyedülik, amiknek tényleg azt mondom értelme is van. mondjuk aki nem úgy edz mint én, hanem valamivel több fogalma van testépítésről, az az egészet elküldi a süllyesztőbe.

2011. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
52%
Aczél mester, olyan jókat írsz.
2012. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!