Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kg fogyás szép eredmény,...

20 kg fogyás szép eredmény, és látványos?

Figyelt kérdés

16 kilót fogytam, de a környezetemben élők nem nagyon látják a változást. Még olyan 7-8 kg felesleg van rajtam. Szeretném elérni azt nagy - 20 kílót, olyan jól hangzik, és még kimondani is sok, hogy 20 kiló zsír van/volt rajtam. Első sorban magam miatt szeretnék fogyni, de azért csak számít mások véleménye is, és olyan fura hogy ennyit fogytam már, és még nem látják a változást, csak egy picit az arcomon.

Ha elérem a -20 kilót, vagy akár a -23-24 kilót, akkor mások is látni fogják a változást, nem csak én? Meg azért jól esne hogy "dicsérnének" hogy ügyes voltál és látszik is az eredmény, ne add fel stb...

Ezt a 16 kilót teljesen egyedül sikerült leadnom, senki nem segített, sportolni is csak itthon szoktam.


2011. aug. 25. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
de így nem tudom megmondani kor magasság kg mielőtt elkezdtél fogyózni ?
2011. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 200-ból fogysz 20-at, az nem nagyon fog látszani. Gondolom nem ez a helyzet. Egész biztosan látszik, és, gondolom, te is érzed, mikor begombolod a nadrágod. Az emberek meg közönyösek, vagy éppen irigyek, ezért nem szólnak.
2011. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak,attól is függ mennyiből fogytad azt a 16 kg-ot ?
2011. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

175 cm , 17 F vagyok . 97 kg-ról kezdtem. Most 81 vagyok.

Igen, én látom magamon , de mások nem nagyon.

Még kb minimum 7-et szeretnék fogyni.

2011. aug. 25. 22:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az, hogy a körülötted élő emberek napról, napra látták a fogyásodat, így számukra nem annyira látványos mintha egy rég nem látott ismerőssel futnál össze. Nálunk is így volt, mikor anyukám fogyott 20 kilót, nem tűnt fel, mert a változást nem hirtelen, hanem szépen lassan állt be....hozzászokik az ember, mielőtt tudatosulna. Mikor viszont fényképeket hasonlítottunk össze, tényleg látványos volt a fogyása.

Nem kell egyből rosszat feltételezni az emberekről.

2011. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet :)

Én 181cm vagyok, és 92kg-ról indultam

Amikor 80kg körül voltam, még annyira nem volt látványos az eredmény, amikor elértem a 75kg-t akkor már annál inkább.

Én egyébként a nyár során adtam le a 17kg-t tehát miután bementem a suliba nem hittek a szemüknek az osztálytársak, az a 75kg szinte már csak izom volt :)


Szerintem még egy 7-8kg-t dobj le, és akkor már tényleg nagyon látványos lesz a változás. Megmondom őszintén én kicsit túlzásba is vittem, elragadott a hév és egészen 62kg-ig lefogytam. tehát vigyázz, nehogy te is tulzásba vidd, én se akartam annyira lefogyni, de az edzés rabjává váltam :DDD

Mára azért már visszamentem 70kg fölé :)


További sok sikert

2011. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most eléggé leragadt a mérleg 81 kilónál pár hete.


Ha megkérdezhetem, mit edzettél? :)

2011. aug. 25. 22:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Napi 2 órát tekertem szobabiciklivel :)
2011. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is szoba biciklizek.


2 óra? Az jó sok. Én jó ha kibírok max 1 órát. :)

2011. aug. 26. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!