Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami hatásos diéta vagy...

Valami hatásos diéta vagy fogyó módszer?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok 160cm (68 kg) körüli és van rajtam olyan 10-15 kg súly fölösleg ... engem nagyon zavar és csúfolnak is miatta

valami hatásos diéta vagy valami nagyon fogyasztó sportot amit otthon is tudok drága cuccok nélkül csinálni

és kb most 1-jéig menyit tudnék lefogyni

léci ne oltsatok


2011. aug. 25. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

vicces. kevesebb mint egy hét múlva suli, és mindenki ezidőalatt akar lefogyni. nem bántásból de mit csináltál egész nyáron? sok szabadidő, nem kell tanulni... ha olyan nagyon fontos lett volna a fogyás, akkor nyár elején elkezdhettél volna rendszeresen mozogni, rendesen enni, és már szép eredménye lenne. csak veled is az a baj, hogy nem is igazából magad miatt akarsz fogy, hanem a környezeted elvárásai miatt. eddig jó volt a nyár, most eszedbe jutott, hogy hoppá, egy hét múlva megint találkozol a taplókkal, és még mindig duci vagy.

1. sz*rd le a csúfolkodó bunkókat magasról. vigasztaljon az, hogy én a te korodban minibálna méretű voltam, és rengeteget csúfoltak. a vicc csak az, hogy én az évek során teljesen lefogytam, szebb lettem, sikeres tanulmányi eredményekkel, a csúfolóim java része viszont tökre elhízott, és legtöbbjüknek még egy érettségit sem sikerült összeszedniük.

2. ne egy hét alatt akarj lefogyni. az ilyen villámdiétáknak sírás a vége. életmódot változtass.

3. a szervezeted még igencsak fejlődésben van, valszeg fogsz még nőni is, úgyhogy ne diétázz. kerüld a fehérlisztes és cukros dolgokat, ergo nincs csoki, hambi, chips, kenyér, tészták, cukros üdítők, fagyik stb. Sok zöldség, gyümölcs, fehér húsok, tojás tejtermékek, lassan felszívódó szénhidrátok. én az első fogyáshullámomat amúgy 14 évesen a Norbi Update-tal értem el, 10 kilo 2,5 hónap alatt.

4. mozgás. ez a lényeg kevéssel kezdeni, majd fokozatosan egyre többet. a bicikli például nagyon jó zsírégető mozgás, a legjobb lenne, ha spinning edzésekre tudnál járni.

5. magadért akarj változni, soha ne másokért!

És sok sikert:)

19/L

2011. aug. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi ez hasznos volt :) és milyen norbi updetel ? lehet róla vidit találni ?
2011. aug. 26. 02:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Az Update-ban az a jó, hogy nem a kalóriákat számolgatod, és igazából bármit ehetsz, csak arra kell figyelned, mit mikor.

A 3-as kódú ételeket 6:00-tól 12:00-ig eheted, minimális mértékben, és minél ritkábban. Ide tartoznak a fehér lisztes termékek (tehát fehér kenyér, zsemlemorzsa, péksütemények, szóval egy csomó minden:), cukros dolgok, az ilyen gyorskaják, zacskós kaják, az ilyen fagyasztott készételek nagy része (tehát amelyek a fentieket tartalmazzák), a napraforgó olaj, és a zsír is azt hiszem. A 2-es kódú ételeket 6:00-tól 15:00-ig eheted közepes mennyiségben, szóval ne túl sokat. Ide tartoznak a teljes kiőrlésű dolgok (vagyis az új rendszer szerint azt hiszem a 3-asba, de csak azért, hogy az Update termékeket vedd meg, amik viszont tök drágák, úgyhogy ez nyugodtan lehet 2-es), a barna rizs, a margarin, a sajtok nagy része, bizonyos gyümölcsök (szilva, sárgadinnye), pár bolti felvágott, meg nem tudom.

Az 1-es kódú kajákat 6:00-tól 24:00-ig eheted, bármekkora mennyiségben: puffasztott búza, zöldségek, sok gyümölcs( pl. eper, alma, görögdinnye, meggy stb.), húsok (csirke, disznó, szarvasmarha pl, kacsa azt hiszem, nem),1,5%-os tej, félzsíros túró, joghurt, sonkák (gépsonka, pulykasonka pl), kék tejföl, tojás stb.

Ezek a leglényegesebbek. Sajnos a teljes kódszótárat sehol nem találtam neten, azért még próbálj keresgélni, lehet, valahol fent van. Én egy könyvet megtaláltam, a legutolsót, ha gondolod, küldj egy-emailt, és átküldöm. A régebbiekben a kódok is benne vannak, esetleg próbáld meg valamelyiket megvenni.

2011. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, update-ot javaslok. Plusz futás és otthoni edzés (könyből callanetics vagy dvd-ről norbi)

Nagyon jó, és nem veszélyes az egészségre!

Egy volt sorstársad.

2011. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt véletlenül találtam. Ha gondolod...

[link]

2011. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszii a válaszokat :)

és hány percig fussak / biciklizzek / sétáljak

comból hogy lehet letornázni ?

2011. aug. 26. 18:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nincs helyi zsírégetés. Tehát hiába fogsz te csomót tornázni lábra, lehet, hogy kicsit izmosabb lesz, de a zsír ott marad. Szóval zsírégetésre csak az aerob mozgások- például a futás vagy a bicikli - jók. Eleinte szerintem - ha eddig nem mozogtál rendszeresen - 20 perc bicikli/futás bőven megteszi. Ha ennél többet bírsz, hajrá. De semmiképp ne csinálj annyit, hogy megutáld, mert akkor hamar abba fogod hagyni. nem kell magad kényszeríteni, ahogy nő az állóképességed, úgy fogsz egyre több késztetést érezni arra, hogy többet és többet csinálj. És nem árt heti 1-2 alakformáló tornát (például Rubint Réka) is beiktatni, hogy formásodj is, és bőröd se legyen petyhüdt.
2011. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia:) ne egyél cukrosat és minden nap fél óra hullahopp karika:)
2013. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!