Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg-t tudnák lefogyni 1...

Hány kg-t tudnák lefogyni 1 hét koplalással? 168cm/65kg 17/L

Figyelt kérdés
tudom, hogy nem egészséges, tudok róla mindent, csak tudni szeretném..
2011. aug. 29. 10:33
 1/5 bix ***** válasza:

3-4 kilót kb. ebbek jelentős része víz meg izom. sz@rabbul fogsz kinézni mint most, mert a tzs% od romlik, zsírt meg annyit nem bontasz...


go szeptember go

2011. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én tényleg nem ettem, csak vizet ittam, és volt ott -5 is. elhiszem, hogy mindent tudsz róla, de azért én elmondom századszor is, hogy hülyeség.
2011. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
ja, és nem tudnÁk, hanem tudnÉk, mivel gondolom E/1ben beszélsz alanyi raggal és nem T/3ban tárgyassal.
2011. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

koszonom az eddigi válaszokat :) ..még irhattok :)


....bocs a helyesirásért, de nem magyarországi vagyok...

2011. aug. 29. 11:00
 5/5 lillus0501 válasza:

a koplalás, hülyeség és veszélyes! Tudom, hogy közhely, de mozogj és figyelj oda, hogy mennyit eszel, mit eszel, mikor eszed.. Eleinte talán nehezebben megy, magadnak és a szervezetednek teszel ezzel jót, ha nem vackot tömsz magadba, utána meg teljes megvonást akarsz..

Tapasztalatból mondom.. anno 162cm és 63kg volt, kissé pufók - és akkor enyhén fejeztem ki magam- aztán erőt vettem magamon.. a magasság maradt,csak mínusz 10kg-val kevesebb vagyok :)

Minden elhatározás kérdése.

Nálam bevált, hogy fokozatosan kezdtem el mozogni, napi 20perccel kezdtem és hetente növeltem..

A kajánál szintén fokozatosan álltam át az egészségesebb dolgokra...

Igaz, hogy ez hosszadalmasabb folyamat, mint az egy hét.. de kis odafigyeléssel tartósabb is..

2012. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!