Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem lehet igaz! Sütit zabáltam...

Nem lehet igaz! Sütit zabáltam, rámjött a falhatnék! Mostanában olyan sűrűn rámjön. Miért? Pedig úgy eszek ahogyan itt tanácsoljátok, sok fehérje stb stb

Figyelt kérdés

Senki nincs itthon csak én, meg az ominózus keksztekercs.

[link]


B@sszus ez tömény teavaj,porcukor,keksz meg kakaó,kókusz :( Megettem 6! darabot. Nembírtam leállni. Nem hogy inkább megettem volna egy gyrost,akkor legalább nem lennék éhes!

Olyan lelkiismeretfurdalásom van hogy legszívesebben kihánynám,próbáltam is de nem tudom :(

Tudom egy alkalomtól nem lehet visszahízni,de mostanába sűrűbben csipegetek ebből abból,persze nem akkora mennyiséget mint most.

Ráadásul már 3hónapja szemezek egy kakaós kaláccsal a pékségbe ,amit végre holnap reggelire akartam megenni,hát ezek után le kell róla mondanom ismét :(

A legrosszab hogy van még egy csomó keksztekercs és b@szottul kívánom még mindig.

Már bevettem 750mg l-karnitint és fél óra mulva kardiózok 60percet,remélem ez segít valamicskét ledolgozni azt a tömény kalóriabomba *******sütit:(


2011. aug. 30. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Őszintén, te jól érzed magad???M Ez csak süti, nem méreg, jó étvágyat hozzá..Meg a holnapi kalácshoz is...6 db nem sok, néha azért belefér. A fogyóban nem szabad átesni a ló túloldalára, mert jó kis étkezési zavarod lesz (pl. anorexia, bár esetedben a bulémiára tippelnék)...Nem lehet, hogy már nem is kéne fogynod, és a szervezeted falási rohamokkal "jelzi" ezt?? Hány kg vagy, és milyen magas??? Egyébként szinte bármit le lehet mozogni...
2011. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
170/62 Eddig olyan jól ment a diétám,most olyan rosszul érzem magam...
2011. aug. 30. 18:47
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Tudod, miért jött rád? Mert úgy eszel, ahogy azt itt tanácsolják, és sz@rsz a tested jelzéseire. Pl. sokan mondják h este csak fehérje. Ha én este csak túrót/csmellet ennék először hányingerem lenne tőle, aztán egy óra múlva lekaparnám a falat, hajnalban pedig (ha felébredek) elájulnék az éhségtől. Inkább eszek egy szelet szalámis fehér kenyeret, de akkor nem leszek éhes tőle.


Én mindig azt ettem (és eszek most is), amit megkívántam (kakaós csiga, nudli, rántott hús, szalonna ezek este is,...), tettem a nagy okosságokra - sok fehérje, semmi cukor, liszt, bla-bla-bla. Mozogtam is mellé, leadtam tíz kilót önsanyargatás nélkül.

2011. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Ja, és adhatnál nekem is abból a tekercsből, mert isteni. És ne legyen bűntudatod, mert az már nem normális, táplálkozási zavar kezdetét jelezheti.
2011. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Na most edzés közbe vagyok,eddig lement 600kcal,még van egy negyed órám. Azon gondolkodok hogy még megegyek e 100g csirkemellet vagy inkább ne szaporítsam tovább a kalóriákat?

Kárt teszek e hogy nem eszek edzés után fehérjét?

2011. aug. 30. 19:44
 6/15 anonim ***** válasza:

igen, edzés után mindig kell enni! nem tudom pontosan mi a magyarázat, de nekem csomóan tanácsolták az edzés utáni fehérjét, ha nem akarok izmot veszteni.

Egyébként 1 részről ez csak süti, nem a világ vége, más részről meg ha diéta, akkor nem eszem egyet sem és kész. Nekem így egyszerűbb, te is tedd el jó mélyre és ne gondolj rá. Akkor nem lesz kiborulás.

2011. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azt a kalácsot csak elhalasztottam szombat reggelire :D

Pedig ma is belestem a pékségbe (ott járok el előtte minden nap) és ott volt XD

2011. aug. 31. 08:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsére nem vagyok nagy sütis, de például nagyon szeretem a pogácsát, szóval ugyanaz a helyzet, ha anya azt süt.

Erre kifejlesztett verzió: ha nagyon kívánom, úgyis eszek belőle, csak elteszek magamnak 2-3 darabot, és következő nap reggelire fogyasztom.

Ha nem mindennapos a dolog, bizonyos időközönként reggel beleférnek az ilyen finomságok :)))

2011. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Egy ötlet: ha sütit akarsz enni, vegyél be egy cukormentes rágót vagy egyél egy almát. Én általában ezt csinálom és rájövök, hogy csak az édes ízt kívántam, nem magát a sütit.
2011. szept. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Na hát nekem az alma meg a rágó semmit sem segít...



A sors fintora .... tegnap végleg bezárt a pékség ahol kinéztem a várva várt kakaós kalácsomat :( Olyan dühös voltam ma reggel hogy csak na ... :/

2011. szept. 3. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!