Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, rengeteg kérdés van...

Tudom, rengeteg kérdés van már ezzel kapcsolatban, de rendben vagyok így? Vagy leadhatnék pár kilót?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok majdnem, és adataim:

Súly: 52.5 kg

Magasság:160 cm

Hasbőség:75 cm

Combbőség:50 cm


Naponta Rubint Réka tornáiból csinálok egy húszperces blokkot, és naponta 1 órát vagy sétálok vagy görkorcsolyázom vagy futok.


2011. aug. 30. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
magasság- súly alapján teljesen rendben vagy.
2011. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát nem tom. én 16 vagyok 175 cm és kb.57 kg
2011. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bix ***** válasza:
100%

1: 13 évesen felejtsd el a diétát. se a magasságod se a hormonháztartásod nem végleges

2: egy elb@szott diétával fogyhatsz, aztán nyúlsz még 20 centit és úgy nézel majd ki mint egy 180x30x10-es deszka


lemehetsz akár 40 kilóra is, de készülj fel hogy a hormonszintedet sanszos hogy tropára küldöd, jobb esetben olyan menstruációs zavarokat okozva hogy öröm lesz nézni, rosszabb esetben meg se jön, legrosszabban meg orvosi beavatkozás nélkül meddő leszel.


kezd jel sportolni valamit rendszeresen, iratkozz be egy sportegyesületbe (fullos sprotos jóarc pasik tömkelege is odajár) és így kb soha nem lesz gondod a súlyodra...

2011. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ööö, azt hiszem félreértjük egymást. Diétázni semmi kedvem. :) Ha úgy döntenék hogy le kéne adni egy két kilót akkor odafigyelnék arra mit eszem (tehát egészségtelen kaják kizárva totál) és többet sportolnék. Így csak a fittség miatt tornázom naponta. :):):) Ebben a megvilágításban hogy tetszik a dolog?
2011. aug. 30. 20:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy erre is az vonatkozik amit leírtál? Mert azt nem szeretném :(
2011. aug. 30. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Most súly-magasság alapján lehet 1-2 kilóval kevesebbnek kéne lenned.

De 1-2 kiló változni is fog, ahogy nősz és sportolsz.

Úgyhogy ez így teljesen rendben van; a lényeg, hogy egészséges kajákat fogyassz, de azokat rendesen, ne csak madár adagokat és sportolj rendesen:)

Meglesz az eredménye, sok sikert :)))

2011. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!