Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Orvosilexikon kalkulátor...

Orvosilexikon kalkulátor kérdés! Nem értem, hogyan számoljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy a közepes intenzitást vagy a rengeszeres sportot jelöljem be mert kb a kettő között vagyok,vagy néha ingadozok,valamikor többet sportolok valamikor kevesebbet.


Arra gondoltam hogy ha a "nem sportoló,ülöfoglalkozású" adatot adom meg és ezzel számolom a napi kalóriaszülségletemet,plusz ehez adnám hozzá amit aznap sportolással elégettem.


Tehát... ahoz hogy fogyjak heti 0,5kg-ot 1188kcalt kell bevinnem ha a mozgásom nulla. Namost ha ezen a napon elégetek még pluszba 600kcalt. Akkor ehetek 1788kcalt és akkor is fél kg fogyást érek el hetente?


És akkor mi van ha aznap megeszem az 1188kcal, elégetek sportal 600kcalt akkor úgy számít hogy aznap csak 588kcalt ettem,és az koplalás?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. aug. 31. 09:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mi számít aerobnak mi kardiónak? Gondolom egy egyénfüggő lehet. Vegyünk pl téged,szerintem ha pisztolyt nyomnának a fejemhez sem tudnék olyan intenzitással tekerni mint te.

Akkor vannak olyan emberek akik nem képesek "kardiózni"?

Mert pl én úgy érzem hogy haldoklok közbe annyira nyomom neki. De gondolom ez neked csak bemelegítés lenne...

2011. aug. 31. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!