Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kell pihenő napot tartanom...

Kell pihenő napot tartanom amikor frissen kezdtem el tornázni?

Figyelt kérdés

Két hete tornázok minden nap idáig kb 20 30 percet. Baba mama tornát csinálok.

Minden nap mehet, vagy kell kihagynom a héten egy napot?

Még szoptatok de szeretnék napi szinten tornázni de nem akarom, hogy a lányomnak baja legyen ez miatt.Köszönöm a válaszokat előre is.


2011. aug. 31. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
tornánál nem kell semmi szünet. ha kemény súlyzós edzéseket csinálsz konditeremben akkor szoktak ajánlani heti egy két nap szünetet.
2011. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De bizony tornánál is kell szünet.

És ne feledd sok b és c vitamin.

2011. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És kondizásnál 2nap után 1 pihenőt szokták javasolni.
2011. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én nem súlyzózok csak itthon tornázok.

Mennyi napot kellene beiktatnom?

1-2?

Mert ugye én úgy tudtam, hogy a mozgást napi szinten kell csinálni diéta során

Akkor az étrendemben kell változtatás? (mármint amikor nem tornázok)

2011. aug. 31. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
ha fogyni akarsz, az étrendeden mindenképpen kell változtatni. A fogyás lényege a kalóriadeficit, amit egy 20 perces tornával nem lehet elérni. Ennek ellenére jó ötlet a torna, hamarabb visszanyered az alakodat, az íveket. Viszont ha több kalóriát akarsz égetni, mint amennyit megeszel, akkor bizony kevesebbet kell enned valamivel. Ez viszont szoptatás esetén gondolom nem tanácsos. De amit mindenképp megtehetsz (és ez inkább hasznos lesz a babának is), hogy megválogatod, mit eszel: sovány húsokat, teljes kiőrlésű gabonákat, a finom lisztet és a cukrot kerülöd, ahogy a túl zsíros ételeket is. Sok zöldség, gyümi...
2011. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Ez már megvan és lassan 3 hete tartom ezt a diétát és amit még tettem napi 5x eszem keveset és olyan 1200-1300 kalória körül eszek de inkább 1200körül van.

Meg ami a legfontosabb, hogy sok zöldséget és gyümölcsöt eszek +tejtermékeket de számolom, hogy mennyit eszek.

Azért kérdezem, hogy ha nem tornázok akkor van e olyan amire a táplálkozás terén kell még figyelnem. Köszönöm szépen a válaszokat. :)

2011. szept. 1. 09:46
 7/7 Baba-Cica ***** válasza:
Szerintem az 1200 nagyon kevés ha szoptatsz!!!!!!!!!!! Még ha nem szoptatnál se bírnád túl sokáig, pláne ha normálisan sportolsz mindennap!!!!
2011. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!