Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire arányos/aránytalan...

Ez mennyire arányos/aránytalan leírás alapján?

Figyelt kérdés

Váll 97 cm

Mell 96 cm

Derék 73 cm

Has (legnagyobb részen) 89 cm

Csípő 95 cm

Felkar 31 cm

Comb 59 cm


(Tudom, hogy még mindig sok, de nem tudok ennél lejjebb menni, megállt a fogyás -13 kg után...)


2011. szept. 2. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Méress testzsírszázalékot. Az értékelésnél pedig vedd figyelembe a nemedet.
2011. szept. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Fontos, és engem is érdekel, valszeg fogok is, de a kérdés nem erre irányult.

(Amúgy 23N)

2011. szept. 2. 11:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de valamit elég rosszul mérsz!


Hogy lehet a derékböséged 73 cm (mármint hogy hol mérted), ha a hasad 89 cm? Ugyanis a derékböséget a has közepén kell mérni.


Szerintem egyébként el kellene kezdened sportolni, mert ha ennyire nagy a hasad, akkor ott nem feltétlen súlyoddal, hanem a formáddal van baj.

2011. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
húúú nagyon nagy lehet az alhasadon a háj. 89cm az nagyon sok. 10 kiló felesleg lehet rajtad, több nem.
2011. szept. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kérdésed rossz felé irányult. :-)

Az ember nem csupán egy számhalmaz. Lehet ugyanakkora combkerülete például egy kerékpárversenyzőnek, meg egy elhízott embernek. Mégsem ugyanaz a látvány, ugye? Ezért javasoltam a testzsírszázalékot, mert leginkább ez tájékoztat arról, hogy elhízott vagy-e, és ha igen, mennyire.

2011. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
@ Kolompár Achilles: ha ekkora a hasa, akkor garantáltan lehizásról van szó, kizárt, hogy egy edzett valakinek ekkora hasa legyen.
2011. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 11:33

A derekat a törzs legvékonyabb pontján mérik, ez nekem 73 cm.

Köldöknél 76 cm-t mértem.

Ha hízok, mindenhova hízok, nem csak a hasamra.

Nem lapos, de nem is megy úgy előre, ott szélesebb vagyok, meg oldalt van némi hájréteg.


Netes kalkulátorral 28% jött ki, de azt írták rá itt, hogy az sz@rt nem ér, meg a gyógyszertári mérleg sem.

Hol lehet megméretni?

(Nem vagyok sportoló, van rajtam felesleg még, csak mint írtam, egy ideje megállt a fogyás...)


Nem akartam betenni képet, de talán így egyszerűbb (nincs behúzva a hasam)


[link]


[link]

2011. szept. 2. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy konditeremben megméretni. Talán ott van normális eszköz.
2011. szept. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ugyanolyan alakunk van, a számok is egyeznek, csak sajna nekem a mell egy 10essel kisebb :( szerintem ez arányos, és a hasad se túl nagy (nekem is 88 cm). A kép alapján is csini, légy vele elégedett :)
2011. szept. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!