Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Befaltam egy óriás tál chilisb...

Befaltam egy óriás tál chilisbabot. Most megy a hasam. Akkor nem szívódott fel az összes, így nem vittem be olyan sok kalóriát mint amennyi lett volna?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem vészes kaja,mert csirkemell van/volt benne,vörösbab,cukormentes paradicsompüré,hagyma meg fűszerek. Csak a mennyiség volt orbitális,egyszerűen nem bírtam leállni,ez az egyik kedvenc kajám és régóta nem ettem semmi finomságot:)


Igaz,ennyit nem kellett volna zabálnom és ami még rossz hogy nemtudom pontosan hány kcal lehetett...1000 kcal biztos volt, úgyhogy ma már csk max salátát meg zöldséget eszek...legalábbis remélem :/


2011. szept. 2. 13:48
 1/8 anonim válasza:
100%
sok kalóriát adsz te még ki a mai nap folyamán xD
2011. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De. Akkor is ugyan annyi kalória, mint amennyi eredetileg.

Vagy talán úgy jött ki az egész ahogy megetted a tányérból? :D

2011. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem úgy mint a tányérból mivel már összerágtam. De kb 20percel azelőtt ettem meg.

De akkor miért szedik sokan a hashajtókat akik fogyni szeretnének? Nem azért hogy ne szívódjon fel?


Félreértés ne essék,nem direkt csináltam. Gondolom nem bírta a gyomrom a nagy mennyiségű kaját,nem vagyok ehez hozzászokva...

2011. szept. 2. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nagy tévedés hogy ha valakinek megy a hasa akkor nem szívódik fel annyi táplálék és kalória. épp ezért a hashajtók sem jók fogyásra.
2011. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor 20perc alatt felszívódott volna minden?
2011. szept. 2. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert hasmenésed van, mert megetted a babot, az nem azt jelenti hogy azt is sz*rod ki. Lehet hogy a reggeli, vagy a tegnap eseti kaja....
2011. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na mindegy,nem ezen fog múlni a fogyásom:) Amúgy bitang vacakul vagyok,az edzésemet is tönkretette,60perc kardio helyett csak 30at bítram mert majdnem viszontláttam más formában is azt a babot... Majd este nekifutok mégegyszer.

Szép hétvégét nektek!

Aki még tud az válaszolhat.:)

2011. szept. 2. 15:07
 8/8 A kérdező kommentje:
csináltam egy 110kcal-os salátát,ezt most megegyem vagy ne? Nemtudom hogy beleférek e még a napi kalóriaszükségletembe... A babosbalhé óta nem ettem.
2011. szept. 2. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!