Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális, egészséges...

Ez normális, egészséges étrendnek számít (minőség, mennyiség szempontjából)? Példának leírom, miket ettem tegnap.3-5 kg-t szeretnék fogyni, mit gondoltok, így lehetséges?

Figyelt kérdés

R: 1 db alma, 1 db rozskifli, 7 dkg tonhalkonzerv, 2 kocka nyolcvan százalékos étcsoki (nádcukorral), 1 pohár tej (1,5 százalékos)


E: zöldbableves, natúr csirkemell sok paradicsommal, paprikával, uborkával


U: 2 db nagy őszibarack, 1 pohár natúr joghurt


V: rántotta 2 tojásból (pár csepp olívaolajon), 2 vékony szelet sajt, paradicsom, 1 bögre kakaó kevés édesítőszerrel


Ui.: az édességeket imádom, maradhat a csokim reggel? :)


2011. szept. 5. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Ránézésre nagyjából jónak tűnik. A csoki maradhat, de nekem kevésnek tűnik a zöldség. A kakaóba meg nyugodtan belerakhatod azt az 1-2 kiskanálnyi igazi cukrot.
2011. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
En ugy tudom edesseget mertekkel lehet de csak delig szoval szerintem az rendben van...bar lehet hogy nem kellene minden nap,szerintem ez tok jo igy csak a vacsora szerintem sok...szerintem eleg lenne csak zoldseg vagy gyumolcs...
2011. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kcal.hu

[link]


számolsz és kiderül, elég-e ennyi kaja neked

2011. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi eddig mindenkinek. :) Igazatok van, talán kevés a zöldség és a gyümölcs, a reggelihez és az uzsonnához próbálok majd enni még egy kicsivel többet. Viszont, mint étkezés önmagában nem jöhet szóba, pár éve gyomorfekélyem van, és a savas gyümölcs és a lédúsabb zöldségek eléggé bántják, fáj tőle, próbáltam. A vacsi lehet, hogy picit sok, de fontos, hogy soha ne érezzem a gyomrom üresnek, éjszaka sem, mert akkor nagyon fáj és görcsöl, és aludni sem tudok. :( Egyébként igazatok van mindenben. A csokit meg akkor talán csak kétnaponta eszem. :)


22/L

2011. szept. 5. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Én a napi kakaózást sem eröltetném, főleg este. Nem vagy gyerek. :) Még édesítővel is felesleges.

Ha a csokitól boldogabb vagy, és könnyebben betartod az étrendet, akkor edd. Viszont állati egészségtelen, bármiből is van.

2011. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, nincs napi kakaózás, csak kb. hetente egyszer. Tej az viszont van helyette minden nap. Csak pont a tegnapi "kakaózós" napot írtam ki példának. Tudom, hogy a csoki egészségtelen, de nem iszom egy korty alkoholt sem, nem dohányzom, mozgok is eleget, talán belefér. Régen többet ettem belőle, remélem, erről is leszokok egyszer, és marad a vasárnapi 1-2 szelet süti, mint édesség. :) Büszke lenék magamra.
2011. szept. 5. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Te minden vasárnap eszel 1-2 szelet sütit?


Én nem. Csak ünnepekkor. Pedig nem fogyózom.

2011. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Általában igen. De a családban csak én vagyok ilyen "sütis", bár annyira nagyon vészesen azért nem látszik ám meg (160 cm, 53-54 kg).

Gondolom, te nem szereted, azért nem eszel gyakrabban. Irigyellek érte. Anyukám olyan, hogy az édességet egyáltalán nem szereti, még az illatát sem. De sztem nem ezért 46 kg. A nagymamám pl. soha nem eszik sütit, csak ünnepnapokon, mégis olyan kis kerek. Sajnos vagy szerencsére, különbözőek vagyunk. :)

2011. szept. 5. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!