Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózók! Ki milyen módszerrel...

Fogyózók! Ki milyen módszerrel igyekszik megszabadulni a feleslegtől?

Figyelt kérdés

És milyen eredménnyel?

Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 6. 06:31
1 2
 1/15 bix ***** válasza:
92%

számolt kalóriák, heti 3x1.5óra súlyzós, 4*1óra intervallumos futás.


eddig az összfogyás 100 kiló fölött szép lassan 7 év alatt

2011. szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Húha! Gratulálok az szép veszteség! Nekem is a kalória számolás volt igazán hatásos, most ezt kezdem újra. Csak erőt merítek előtte azokból, akiknek már sikerült:)
2011. szept. 6. 08:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én fele annyit eszek mint régen,eddig 11 kiló ment le
2011. szept. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1500-1700 kcal, heti 3 kardió

még nincs eredmény, de nemrég kezdtem

2011. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

RR+ étkezésre odafigyelek.

Hány éves és mik a méreteid?

Pár éve már fogytam, de abbagahgytam, akkor kb. 20 kilót adtam le.

2011. szept. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
23 vagyok, 158 centihez (még leírni is rossz) 61kg. Terhesség alatt híztam meg, és elég jól elfogyózgattam az utolsó félévemig az egyetemen. Akkora volt a nyomás, hogy nem tudtam ezzel foglalkozni, és azóta képtelen vagyok folytatni a kalória számlálást. :/ De most újra belevágok:)
2011. szept. 6. 09:44
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
lifetilt-el
2011. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Bix!


Vagy nem tudod mi az az intervallumos edzes vagy tudod de nem csinalod jol hiszen ebbol 1 orat es foleg hetente 4szer nem lehet es foleg nem is szabad csinalni. Figyeltem a hozzaszolasaidat es azt latom hogy sokszor kello hatterinformacio nelkul teszed az eszed es olyannak probalod beallitani magad amilyen csak a legmereszebb almaidban vagy. szep eredmeny az a 100 kilo es gratulalok is hozza de a fogyasod nem jelenti azt hogy te mar a temaban mindent tudsz. Ha valoban ennyi a fogyasod az azt jelenti hogy a modszered bevallt es sikeres SZAMODRA de ez nem jeleti azt hogy masnal (mindenkinel) bevallik es azt sem lehet kovetkeztetni hogy ami neked nem vallt be az masnal is hatastalan lesz hiszen az emberek kulombozo szomatikus tipuscsoportokba sorolhatok. A valaszaidbol mar lattam hogy tudas van de van ott eleg sok butasag is es persze rosszindulat. azt tudom javasolni hogy okoskodas helyett tovabbra is foglalkozz a sajat testeddel mert van ott meg mit dolgozni...



Kedves kerdezo bocs hogy nem valaszoltam erdemben a kerdesedre de ez mar szurta a csoromet egy ideje...

2011. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

12:36

Egyetértek veled !

2011. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteg gyaloglással (nem a sarki kis közértig :P), és kevesebb evéssel.

És persze próbálok egészségesebben étkezni. És elhagytam a nasikat. (néha azért van, összejöveteleken, barátnős talikon például)


15 kilótól szabadultam meg, végül is ennyi volt a cél.


Be lehet szólni, hogy nem számolgatok kalóriát, nem járok edzésre, nem tartok szigorú diétát és nincs semmi tudományos alapja annak, amit csinálok, de nekem ennyi elég volt a fogyáshoz.

2011. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!