Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyási tapasztalattal rendelk...

Fogyási tapasztalattal rendelkezők, mi lenne a leghatátosabb megoldás?

Figyelt kérdés

179 cm magas vagyok és 74 kg. Én már a hetvenes számmal megelégednék, lévén, hogy nehezek a csontjaim és nem hiszem, hogy meg tudnám tartani korábbi célomat, a 68 kg-ot.

Egy olyan fogyási módszerre, diétára lenne szükségem, ami után nem jönne vissza az elvesztett súly kétszerese, mert ittam egy pohár vizet. Természetesen örülnék, ha minél gyorsabb lenne az ajánlott módszer, de a legfontosabb, hogy meg tudjam tartani. (Nem kezdenék habzsolásba, de esetleg megengednék magamnak egy kis tésztát ebédre)


Köszönöm!


2011. szept. 6. 17:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy tizenhat éves lány vagyok.
2011. szept. 6. 17:58
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is ilyen magas vagyok és voltam ennyi kiló is:)

Nekem az vált be, hogy olyan munkahelyem lett ahol sok a lótás- futás

mindig lusta voltam a sporthoz, most meg rákényszerültem:)

3-4 óránként eszek így felgyorsult az anyagcserém

reggelire tejeskávé, gyümölcs, délután már csak zöldség, natúr hús, 6 után semmi, nekem így ment le 3 hónap alatt 8 kiló

én ehhez a magassághoz a 60 kilót céloztam meg, lehet, hogy kicsit kevés, de én úgy érzem magam jól

persze nehéz nem zabálni ha szerelmi bánatos az ember és az életmódváltás nálam hajhullással is járt...

2011. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírem van! Csak akkor nem jönnek vissza a kilók, ha örökre változtatsz az életeden. Ez a sokat hangoztatott életmódváltás. Erre több lehetőség kínálkozik. Vagy az étrendedet módosítod, vagy pedig annyit mozogsz, hogy maradjon a súly. A legjobb a kettő együtt: egészséges étkezés + rendszeres mozgás. Ez nem azt jelenti, hogy soha többet nem ehetsz rántott húst, vagy tortát, de oda kell figyelned, és ha kezdenek jönni a kilók, akkor korrigálnod kell.
2011. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bix ***** válasza:

így is van. nem árt mellé a mozgás, az aktív élet, de súlytartásnál simán elég lehet a heti 2 laza edzés is...


a 6 után nem evés meg .... inkább nem fejteném ki, így is gondolom a modiknál pengeélen táncolok...

2011. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ja, 6 után nem enni, nem okos dolog:)

nekem bevált, de nincs jó gyomrom, pár hétnél tovább nem bírom, főleg, ha éjfél után megyek aludni

próbáld ki, hogy reggel langyos vízbe citromot facsarsz, anyukám esküszik rá:)

2011. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nekem az vált be, hogy nem vacsoráztam. És nem az, hogy 6 óra után semmit, hanem ebéd és utánna semmit. Persze amikor dolgozom rendesen 10-12 órát akkor még 8-9 után is eszem. Így 4 hónap alatt 103-ról 88-ra fogytam le.
2011. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!