Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tapasztaltokra lennék kíváncsi...

Tapasztaltokra lennék kíváncsi, olyanoktól akik a "harcosok étrendje" (warrior diet) szerint élnek? Van itt olyan? Ha igen, írna róla pár sort?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Olyanokra, akik próbálták, akik csinálják. Azt mondják ez nem diéta, hanem életmód. Utánaolvasva nekem nagyon pozitív, de érdekelnének olyanok véleményei akik e szerint élnek.
2011. szept. 8. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

annyit gondolok fontosnak megjegyezni, hogy módszerek nincsenek, valóban életmódok vannak. vagy egészségesen étkezel, vagy elkezdel követni valami összevisszaságot, és akkor nem. egészséges étkezéssel vagy fedezed a kalóriaszükségleted, vagy alá/fölé mész. ennyi.

hogy hogyan hívjod éppen a diétád (étrended) nyilván tök mindegy. én az enyémet Lacinak hívtam eddig (Laci Diéta) de most ihletet kaptam "Warrior's diet"-hez :D

mostantól ez lesz a neve :)

2011. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen fogyni akarok, és nem is hízni. Egészségesen élni. Amiket olvastam a WD-ről, az tetszik. Kíváncsi lennék a gyakorlati tapasztalatokra.


(a diet-nél a diéta, fogyókúra meg egy hibás értelmezése a magyar nyelvnek, mert a diet szó az önmagában étrendet jelent... a weight loss diet a fogyókúra. Ha csak a diet-edről beszélsz egy angolnak, akkor az rákérdez h what kind of diet, weight loss?)


De akkor ezek szerint te se ismered testközelből...

2011. szept. 8. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

én úgy írtam, hogy "diétád (étrended)" tehát én is jobb' szeretem étrendnek használni a diéta szót.


amit pedig írtam, összefoglalva: megnézed mennyi tápanyagra, energiára van szükséged, ha ezt fedezi ez az étrend, akkor (nem kell más ember tapasztalata) jó. ha nem fedezi, vagy több/kevesebb energiát tartalmaz, akkor jönnek az ismert következmények.

2011. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Kedves Aczél!

Szerintem nem igazán tudod hogy a kérdező mit kérdez. Mert akkor nem ilyeneket válaszolnál.


Kedves Kérdező!

Én a harcosok étrendje szerint élek és a közvetlen környezetemben még ketten is. Az eleje, az átállási időszak tényleg húzós, de nem elviselhetetlen. Aztán meg jönnek a pozitív hatások. Energia, napközbeni méregtelenítés, (majdhogynem) korlátok nélküli evések (természetesen a végletek itt is kerülendők), kevésbé vagyok fáradékony, javult az állóképességem és a mért adatok alapján a tüdőm oxigén felvevő képessége, és emellett a kaján is spórolok. Én már nem is nagyon szeretnék más szerint étkezni/élni.

2011. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

ez durván szólva baromság.

ha normálisan eszel, akkor lesz energiád stb. én ugyan erről beszéltem, csak nem konkretizáltam egy étrendre, hanem általánosítottam. jól kajálni meg nem lehet olyan sokféle képpen, ellátod a tested megfelelő tápanyagokkal és kész.


minden variáció, mint tápanyagok szétbontása pl. napokra, vagy aránytalanul sok vagy kevés hús, zsír, CH fogyasztás meg pont nem lesz egészséges. tehát vagy kiegyensúlyozott étrend, vagy valami baromság. ennyi. ha rákeresnék mit hívnak ilyen néven, még azt is megtudnám mondani, ez milyen. ha jól vagy vele, akkor valószínűleg a jó féle, kiegyensúlyozott étrend.

2011. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!